adplus-dvertising

Buse Varol: Bekar da olsam öpüşme sahnesinde olmam!

Şarkıcı Alişan Buse Varol ile alakalı gelen bir soruya “Zaten bugüne kadar öpüşmediği için seçtim Buse’yi” demesiyle tepkileri üzerine topladı. Gündem olan açıklamalardan sonra Varol da konuyla alakalı bir açıklamada bulundu. Alişan’ın karısı Buse Varol “Bekar da olsam öpüşme sahnesinde olmam” şeklinde konuştu.
Takip et
Buse Varol: Bekar da olsam öpüşme sahnesinde olmam!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Alişan “Bir dizide öpüşme rolü olsa karına izin verir misin?” sorusuna “Zaten bugüne kadar öpüşmediği için seçtim Buse’yi” cevabını vererek gündeme geldi. Alişan’ın sözlerine tepki yağdı fakat günlerdir eşi Buse Varol’un konuya dair ne düşündüğü merak ediliyordu.

Buse Varol, Söylemezsem Olmaz programına bağlandı ve eşine destek oldu. Buse Varol açıklamasında “Yani bu kadar büyütülmesine şaşırdım. Herkesin bir yaşama bakış açısı var. Alişan’ın sözleri yanlış anlaşıldı, ben de Alişan’la aynı düşünüyorum. Ben zaten bugüne kadar öyle bir sahnede oynamadım. Bekar da olsam öpüşme sahnesi gelse istediğim bir şey değil. Alişan’ın bu şekilde düşünmesi normal. Alişan da öpüşme sahnesinde oynayacak biri değil” şeklinde konuştu.

Üçüncü çocuk sorularıyla alakalı ise Alişan’ın karısı Varol “Ben 4-5 yıl sonra istiyorum ama Alişan 2 çocuk yeter diyor” cevabını verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.