adplus-dvertising

Bursaspor’un elektrik borcu kapandı

Bursaspor ile sponsorluk anlaşması imzalayan firma, Bursa’ya ve spora verdiği önemi bir defa daha ortaya koydu. Uludağ Elektrik yöneticileri ve Bursaspor yöneticileri bir araya gelerek, sezon boyunca birtakım iş birliklerini öngören sponsorluk sözleşmesine resmiyet kazandırdılar. Hem Uludağ Elektrik’in sponsorluk desteğiyle hem de takımı daha iyi yerlere getirmek için maddi ve manevi bütün güçlükleri göğüsleyen kulübün yeni yönetimiyle birlikte Bursaspor’un elektrik borcu da bitmiş oldu.
Takip et
Bursaspor’un elektrik borcu kapandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, firma yöneticileri ve Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu’nda bir araya geldi. Yapılan görüşmede Uludağ Elektrik Genel Müdürü Ali Erman Aytac, “Bursa’ya hizmet veren bir marka olarak, Bursaspor’un, kentin en mühim değerlerinden biri olduğunu biliyoruz. Yapmış olduğumuz sponsorluk çalışması çerçevesinde hizmet bölgemizde yer verilen Bursa’mızın bir değerini desteklemiş olduk. Kentimizin takımının bütün enerjimizle her zaman yanında olmaya devam edeceğiz. Bursaspor’un zorlu süreçlerinde her zaman destek veren, çözümcül yaklaşım sergileyen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş’a ve bu süreçte devamlı iletişim halinde olduğumuz Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz’a da teşekkür ediyorum. Sponsorluk çalışmasının bütün camiaya hayırlı olmasını diliyorum.” şeklinde konuştu.

Bursaspor Kulübü Başkanı Ömer Furkan Banaz ise, “Birlik ve birlikteliğe her zamankinden çok ihtiyacımız olan bir zamandayız. Mali açıdan elimiz kolumuz bağlanıyor. Bu sıkıntıdan çıkmanın tek yolu birlik ve beraberlik. Biz borç problemini kökünden çözmek istiyoruz. Yönetime geldiğimizden bugüne ortalama 6 milyonluk elektrik borcumuzu ödedik. Birçok dalda farklı farklı borç kalemleri ile uğraşırken borçlarımızın bir kısmının bitmesinde bu destek çok mühim bir katkı sağlamış oldu. Zorlu süreçlerimizde her zaman destek veren ve bütün iletişim kanallarını açık tutarak yapıcı yaklaşan Uludağ Elektrik’e teşekkür ederim.” dedi.

Uludağ Elektrik, faaliyet alanında yer verilen Bursa’da 1,5 milyonu aşkın kişiye hizmet veriyor. Firma hizmet bölgesindeki dört kentte de sosyal çalışmalar ve şehir sembollerine yaptığı yatırımla şehir ekonomisini destekliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.