adplus-dvertising

Bursaspor’da Divan Kurulu 6 Temmuz’da toplanıyor

Bursaspor Divan Kurulu, 6 Temmuz 2022 Çarşamba günü saat 18.00’de Timsah Park’ta toplanacak.
Takip et
Bursaspor’da Divan Kurulu 6 Temmuz’da toplanıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bursaspor Kulübü’nden yapılan açıklamada, “Divan Kurulumuz 6 Temmuz 2022 Çarşamba günü saat 18.00’da Timsah Park Stadyumu Toplantı Salonu’nda toplanacaktır. Başkan Galip Sakder, kulübümüzün mali ve öbür konularıyla alakalı mühim açıklamaların olacağı bu toplantıya herkesin katılmasının önemini vurguladı” dendi.

Bursaspor’da Divan Kurulu 6 Temmuz’da toplanıyor

Kent Ayağa Kalkmalı

Divan Kurulu Başkanı Galip Sakder yaptığı açıklamada, “Bursaspor bu şehrin ortak değeridir. Bu değere hepimizin sahip çıkması lazımdır. Mevcut Yönetim Kurulu’nun göreve devam kararı alması ile başlayan süreçte en mühim konu kulübün içinde bulunduğu mali tablodur. Her geçen gün artan borç yükü Bursaspor’u çıkmaza sürüklemektedir. Öncelikle Kulüpten alacaklı görünen eski Yöneticilerin bir fedakarlık yaparak alacaklarından vazgeçmeleri ya da ertelemeleri Bursaspor’un önünü gececi bir müddet için açacaktır. Gene aynı biçimde kulüpten alacaklı oyuncuların da aynı biçimde davranmaları son derece mühimdir. Bu sebeple şehrin dinamiklerinin, sivil toplum kuruluşlarının, iş dünyasının ortak bir akıl ile hareket etmesi gerekmektedir” ifadelerini kullandı.

“Ertekin ve Tam’a teşekkürler”

Bu zor günlerde Bursaspor’da görev almayı kabul eden Sportif Direktör ile Teknik Direktör Tahsin Tam ve ekibine de teşekkür eden Bursaspor Divan Yönetim Kurulu Başkanı Galip Sakder şunları dile getirdi:

Bursaspor’da Divan Kurulu 6 Temmuz’da toplanıyor

“İsmail hocamızıve Tahsin hocamızı kutlamak istiyorum. Bu zor günlerde ve koşullarda Bursaspor’da görev almaları büyük bir fedakarlıktır. Bir Bursalı ve Bursasporlu olarak şartsız, koşulsuz görev kabul ettiklerinden dolayı da kendilerineBursaspor Divan Kurulu ismine teşekkür ediyorum.”

“İbrahim Burkay’a hayırlı olsun”

Son yapılan Türkiye Futbol Federasyonu seçimlerinde Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Burkay’ı da kutlayan Sakder, “Burkay’ın Yönetim Kurulu’na seçilmesi Bursaspor açısından son derece mühimdir. Bursaspor’un hak ve menfaatlerini Türk futbolunun en üst yönetiminde temsil edeceğinden kuşkumuz yoktur. Federasyon yönetiminde bir Bursalı üyenin bulunması her açıdan mühimdir” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.