Bursaspor borcunu ödemeyince elektrikleri kesildi!

Maddi manada büyük zorluklar yaşayan Bursaspor Kulübü’nün elektrikleri kesildi. Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu ve Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri karanlığa bürünürken, genç oyuncuların yatılı kaldığı Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nin enerjisi kesilmedi.
Takip et
Bursaspor borcunu ödemeyince elektrikleri kesildi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Süper Lig’de şampiyonluk yaşayan Spor Toto 1. Lig ekiplerinden Bursaspor, maddi manada sanki çöktü. Ankaraspor maçı sonrası futbolcuların isyan bayrağını çekmesinin sonrasında bu defa de elektrik sorunu ile karşı karşıya kalındı.

4 milyon TL’ye yaklaşan elektrik borcunu ödemeyen yeşil-beyazlı kulüp, daha önce 1’i sözlü, 2’si de yazılı olmak üzere Limak Uludağ Elektrik Şirketi ile 3 defa protokol imzalamıştı. Başkan Erkan Kamat’ın şartları yerine getirmemesi ve borçla alakalı herhangi bir girişimi bulunmaması nedeniyle bugün Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu ve Özlüce İbrahim Yazıcı Tesisleri’nin elektrikleri kesildi.

BORÇ ÖDENMEZSE ELEKTRİK AÇILMAYACAK

Genç futbolcuların eğitim gördüğü, altyapının kalbi Vakıfköy Orhan Özselek Tesisleri’nin enerjisi ise kesilmedi. Limak Uludağ Elektrik Şirketi’nin, borç ödenmemesi halinde bir daha Bursaspor Kulübü’nün elektriklerini açmayacağı öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.