Bursalı Başkandan Takdir Toplayan Hareket

Bursa’da halka hizmet için makam koltuğuna oturan belediye başkanından ilginç hamle herkesi şaşırttı.

Bursa Gürsu Belediye Başkanı seçimlerin ardından görevine başlamak için gittiği belediye binasında ilginç bir duruma imza attı. Halka hizmet etmek için seçildiğini her fırsatta vurgulayan başkan makan odasını belediye bahçesine taşıdı. Hizmetleri konusunda açık olduğunu söyleyen Belediye Başkanı halk istediği zaman bana ulaşabilir mesajı verdi.

Tunceli Ovacık Belediye Başkanı makam odası kapısını halka hizmette şeffaf olduğunu göstermek amacıyla kaldırdığı haberleri sıkça duyulmuştu. Şimdilerde de benzer haber Bursa’dan geldi. Seçilen Belediye Başkanı halkın yanında olduğunu en büyük makamın halk olduğunu dile getirerek bu sebeple makam odasını bahçeye taşıdığını ifade etti. İşlerine bahçedeki makamında başlayan başkan gelen bölge  sakinlerini yine bahçedeki makamında kabul ediyor.

BÖLGE HALKI DURUMDAN MEMNUN

Başkanın makamını bahçede gören bölge halkı memnuniyetlerini bizzat başkana aktardılar. Bölge halkı bu uygulamayı çok beğendiklerini ve başkana bu yolla kolayca ulaştırdıklarını dile getirdiler. Başkan, amaçlarının açıklık ve halkın gönlüne taht kurmak olduğunu dile getirerek kısa sürede aldığı tepkilerle bunu başardıklarını gördüğünü ifade etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı