Bursa’da Tuvalet Kavgası!

Bursa’da meydana gelen olayda, yıkılan minibüs durağında bulunan tuvalet yüzünden şoförler ve zabıta ekipleri arasında kavga çıktı. Tuvaletin yıkılmaması için söz aldıklarını belirten şoförler, “İhtiyacımızı nerede gideceğiz” diyerek zabıta ve kepçeye saldırdı.

Bursa’nın Osmangazi ilçesi Çirişhane Mahallesinde meydana gelen olayda, daha önce yıkılması kesinleşen ve boşaltılması için verilen sürenin dolması ile birlikte yıkıma gelen zabıta ekipleri ve minibüsçüler  arasında tartışma çıktı. Tartışma sonucunda esnaf ve görevli ekipler durağın yıkılması, durağın yanında bulunan tuvaletin ise yıkılmaması üzerinde anlaşmaya vardı.

Belediye ekipleri durak içindeki eşyaları boşalttıktan sonra durağı yıkıma başladı. Yıkım sırasında hiçbir gerginlik yaşanmazken, yıkımı yapan kepçenin ani bir hareket yaparak durak yanındaki tuvaleti yıktı.

“SÖZ VERMİŞTİNİZ”

Tuvaletin yıkılması ile birlikte tepki gösteren şoförler, “Tuvaletin yıkılmayacağına söz vermiştiniz, neden yıktınız?, İhtiyacımızı nerede gidereceğiz?” diyerek zabıta ekiplerine ve kepçeye saldırdı. Büyüyen olayı polis ve çevik kuvvet ekipleri güçlükler ayırdı. Olayda kimse yaralanmadı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı