adplus-dvertising

Bursa’da çöp evden onlarca kedi çıktı

Çevreye kötü kokular yayıldığı şikayeti üstüne bir eve giden ekipler, içeri girdiklerinde çöp içerisinde kalan evde onlarca kedi ile karşılaştı. Ekipler evi temizleyip, kedileri de tedavi için barınağa götürürken, aileye de eşya ve gıda yardımında bulunuldu.
Takip et
Bursa’da çöp evden onlarca kedi çıktı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Osmangazi Mahallesi’nde oğluyla beraber yaşayan Ayşe Yıldırım, topladığı eski eşyalar ve baktığı onlarca kediyle evini sanki çöplüğe döndürdü. Turgut Sokak üstünde bulunan 3 katlı binanın en üst katından kötü kokular gelmesi üstüne mahalle sakinleri Osmangazi Belediyesi’ni arayarak vaziyeti bildirdi.

Söz konusu eve giden Osmangazi Belediyesi Temizlik İşleri ve Zabıta Müdürlüğü ekipleri, içeri girdiklerinde kedi pisliği ve çöpler içerisinde kalan evde 30 kediyle karşılaştı. Kötü koşullarda bakılan kedileri yakalayarak kafeslere koyan ekipler, tedavi edilmeleri için kedileri Osmangazi Belediyesi Doğal Hayat ve Tedavi Merkezi’ne götürdü.

Bursa’da çöp evden onlarca kedi çıktı

Belediye ekipleri, kedilerin toplanmasının sonrasında evin temizlenmesi için çalışma başlattı. Odalarının hepsi eski eşya ve kedi pisliği dolan evden 2 kamyon çöp çıkartıldı. Ev daha sonra ekipler tarafından dezenfekte edildi. Kullanılması insan sağlığı ismine tehlikeli olan eşyaları çöpe atan Osmangazi Belediyesi, aileye eşya ve gıda yardımında bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.