adplus-dvertising

Bursa’da bir kadını 3 çocuğunun gözü önünde böyle darp ettiler

Bursa’da ters yönden giden şoför uyarılmasına sinirlenip, kendisini uyaran kadına 3 çocuğun yanında tekme tokat döverek yerde sürükledi. Kavga seslerini duyup olaya müdahale eden esnaf, hem kadını kurtardı hem de araba şoförünü darp etti. Bu anlar kameralara yansıdı.
Takip et
Bursa’da bir kadını 3 çocuğunun gözü önünde böyle darp ettiler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, merkez Osmangazi ilçesi Altıparmak Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, hızlı bir biçimde ters yönden gelen arabası gören kadın, araba şoförünü yavaş gitmesi konusunda uyardı. Kendisinin uyarılmasına sinirlenen şoför, kız arkadaşıyla beraber arabadan inerek yanında 3 çocuğu olan kadınla münakaşaya başladı.

Aralarındaki münakaşa kısa zamanda kavgaya dönüşürken, şoför erkek şahıs ve kız arkadaşı 3 çocuğu yanında olan kadını tekme ve tokat döverek yerde sürüklediler. Çevredekiler olan biteni izlerken; esnaflardan biri kavga seslerini duyarak olay yerine gitti. Duyarlı esnaf, kadını kurtarıp, erkek araba şoförünü etkisiz hale getirdi. Bu anlar ise bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından an be an kaydedildi.

Bursa’da bir kadını 3 çocuğunun gözü önünde böyle darp ettiler

Kavga seslerine giden ve araba şoförünü kadına vurduğu için etkisiz hale getiren Vedat Tunç, ” Kadın ve 3 çocuğu karşıdan karşıya geçmeye çalışırken bunlara az kala çarpıyordu. Kadın, araba şoförüne biraz daha dikkatli olur musun? diyerek ikazda bulundu. Şoför de yanındaki kız arkadaşıyla otomobilden inip tekme tokat kadına saldırdı. O esnada ben dükkandaydım. Kavga seslerini işitince gittim olay yerine. Gittiğimde kadın yerdeydi. Araba şoförü erkek, kız arkadaşıyla beraber kadının saçını tutmuşlar. Biri de kafasına tekme atıyor. İnsanlar da olan biteni izliyorlar, kimse müdahale etmiyor. Ben de kavgayı ayırmak için olaya müdahale ettim. Adam kadını darp etmeye devam edince ben de adamı tartakladım biraz. Sokak ortasında 3 küçük çocuğunun yanında bir kadın darp ediliyor ve kimse müdahale etmiyor, bu benim zoruma gitti” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.