adplus-dvertising

Bursa’da bayan öğretmene öğrencilerden derste taciz!

BURSA’da bir okul, öğrencilerinin kadın öğretmene yaptığı taciz duyanları şok etti. Skandalın meydana geldiği okulda bir grup öğrenci, sınıfta derse giren yabancı dil öğretmeni M.’nin fotoğrafını paylaşarak, iğrenç yazışmalarda bulundu.
Takip et
Bursa’da bayan öğretmene öğrencilerden derste taciz!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bursa’daki Kırcılar Anadolu Lisesi, skandal taciz olayı ile gündemde. Bir grup öğrenci, yabancı dil öğretmeni M.’nin ders esnasında arkadan fotoğrafını çekerek, önce WhatsApp grubunda ardında da snapchat adlı sosyal paylaşım sitesinde paylaştı. Öğrencilerin burada öğretmenleri hakkında iğrenç yazışmalar yaptığı gün yüzüne çıktı.

Bursa’da bayan öğretmene öğrencilerden derste taciz!

Utanç verici paylaşımları fark eden bir kız öğrenci vaziyeti öğretmene bildirdi. Fotoğrafını ve hakkında yapılan paylaşımları gören M. ise neye uğradığını şaşırdı. Olayın şoku ile okul idaresinin kapısını çalan öğretmen öğrencilerden şikayetçi oldu. Okul yönetiminin okul içinde disiplin yönetmeliğiyle konunun kapatılmasını istemesi üstüne polis çağıran öğretmen ve ailesi, okulda yaşananlar için tutanak tutturdu.

Savcılığa suç duyurusunda bulundu
Utanç verici bu olayla karşı karşıya kalan öğretmen İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ne de konuyu aktardı. Polislerin zabıt tutmalarının sonrasında savcılığın yolunu tutan öğretmen ve ailesi olayın sorumluları hakkında Bursa Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.