Burnu ve poposu düştüğü iddia edilen Şeyma Subaşı’ndan açıklama

Instagram'da 3 milyondan fazla takipçisi bulunan ve bir haftadır paylaşımda bulunmayan Şeyma Subaşı'nın geçirdiği estetik operasyonlar sonucu hastanelik olduğu ve önce burnunun ardında da poposunun düştüğü öne sürülmüştü.
Takip et
Burnu ve poposu düştüğü iddia edilen Şeyma Subaşı’ndan açıklama
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Zor günler geçirdiği konuşulan Şeyma Subaşı, hakkında çıkan haberlerin ardından konuyla ilgili açıklama yaptı. Bir süredir sosyal medya detoksu yaptığını ifade eden Subaşı, yayınladığı gönderide şu ifadelere yer verdi:

“Biliyorum senelerdir Instagram’da aktif olarak hayatımı paylaşıyorum. Uzun zamandır yapmak istediğim sosyal medya detoksunu sonunda bir veya birkaç hater’ım (ben onları lover’ım olarak görüyorum) sayesinde gerçekleştirdim. Her zaman bizim için kötü gibi gözüken şeylerin içinde iyiyi görmeyi amaçlamışımdır.”

View this post on Instagram

A post shared by Seyma (@seymasubasi)

UYGULAMAYI SİLDİM

“Instagram hesabıma yapılan bu saldırıya da aynı şekilde yaklaştım” diyen Şeyma Subaşı, şunları da sözlerine ekledi:

“Instagram’ımı hemen geri almama rağmen bunu bir işaret olarak görüp, telefonumdan uygulamayı silme kararı aldım. Bu 1 hafta boyunca sosyal medya hesabını çok aktif kullanan biri olarak daha önceden olsa çok telaş yapıp, büyük bir eksiklik olarak tanımlayabileceğim bu hissin aslında bana iyi geldiğini fark ettim. O yüzden size motivasyon ve ilham veren tüm paylaşımlara bana iyi gelen bir periyotta devam etme kararı aldım.

Eminim bu süre zarfında neler yaptığımı merak edenler vardır. 5 gün boyunca bol bol günlük yazdım, normalde yaptığım meditasyon süresini uzattım, bol bol dua ettim, kendimle daha fazla vakit geçirdim. Bana ‘Motivator’ demeye başlayan erkek arkadaşımla her zaman olduğu gibi eşsiz anlar yaşadım. Kız arkadaşlarımla uzun bir seyahat öncesi daha fazla zaman geçirdim ve tabii ki partiledim. Şimdi; nerede kalmıştım?”

Burnu ve poposu düştüğü iddia edilen Şeyma Subaşı’ndan açıklama

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.