Burcu Özberk ve İlhan Şen Aşk Yaşıyor

Aşk Mantık İntikam dizisinin başrol oyuncularından Esra rolündeki Burcu Özberk ve Ozan rolündeki İlhan Şen'in aşk yaşadığı ortaya çıktı. Mekan çıkışı görüntülenen çift, ilişkilerinin güzel gittiğini söyledi.
Takip et
Burcu Özberk ve İlhan Şen Aşk Yaşıyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Aşk Mantık İntikam dizisinin başrol oyuncuları Burcu Özberk ve İlhan Şen, akşam yemeği sonrası kameralara takıldı. Güneş’te yer alan habere göre; Aşk Mantık İntikam dizisinde Esra karakterine hayat veren Burcu Özberk ve İlhan Şen aşk yaşıyor.

Burcu Özberk ve İlhan Şen Aşk Yaşıyor

Haklarında aşk iddiaları çıkan çift, artık ilişkilerini gizlemiyor. Mekan çıkışı gazetecilerin sorularını yanıtlayan ikili, ilişkilerinin iyi gittiğini ve mutlu olduklarını söyledi.
Burcu Özberk verdiği bir röportajda, “Pek çok romantik komedi dizisi yaptım ancak hiçbir partnerimle aşk yaşamadım” demişti.

Burcu Özberk ve İlhan Şen Aşk Yaşıyor

Birkaç ay önce de İlhan Şen, partneri Burcu Özberk ile çekildiği kareyi Instagram hesabının hikaye bölümünden paylaşırken beyaz kalp emojisi koyması dikkatlerden kaçmamıştı.

Burcu Özberk ve İlhan Şen Aşk Yaşıyor

SERKAY TÜTÜNCÜ İLE ÖPÜŞTÜĞÜ İDDİA EDİLMİŞTİ

“Afili Aşk” dizisinde birlikte rol alan Burcu Özberk ve Serkay Tütüncü’nün geçtiğimiz günlerde birlikte partide görüntülendiği ve aşk yaşadıkları iddia edilmişti. İkilinin partide öpüştüleri de konuşuluyordu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.