Burcu Kara, Arı Saldırısına Uğradı: Ölümden Döndü

Güzel oyuncu Burcu Kara, geçtiğimiz günlerde meyve toplamak için çıktığı ağaçta, arıların saldırısına uğradı. 15 tane arının soktuğu güzel oyuncu ölümün kıyısından döndü. Burcu Kara son paylaşımında ise durumunun iyi olduğunu belirtti.

Burcu Kara, Arı Saldırısına Uğradı: Ölümden Döndü
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Burcu Kara, evinin bahçesindeki bir ağaçtan meyve toplamak isterken hayatının en kötü anlarından birini yaşadı. Ağaca çıktığı sırada arıların saldırısına uğrayan Kara, 15 tane arı tarafından sokuldu. Başarılı oyuncu ağaçtan indiği sırada, komşusunun köpeği tarafından da ısırıldı.

ÖNCE ARI SOKTU, SONRA KÖPEK ISIRDI

Güzel ve başarılı oyuncu Burcu Kara, meyve toplamak için çıktığı ağaçta arıların saldırısına uğradı. Ağaçtan indiği sırada da komşusunun köpeği tarafından ısırılan ünlü oyuncu kabus dolu anları şu sözlerle anlattı: Kuzenimle ağaçtan incir topluyorduk. İlk önce 2-3 tane arı geldi. Daha sonra sayıları artınca kuzenim, eliyle uzaklaştırmaya çalıştı. Korkup kaçınca, 10’dan fazla arı üzerime kondu. Panikle ikimiz de ayrı tarafa koştuk. Gittiğim yönde kovanı açık arılar vardı. O yüzden bir anda hepsi vücudumu sardı.

Burcu Kara, Arı Saldırısına Uğradı: Ölümden Döndü

Burcu Kara-Fırat Parlak

Hayranlarına, iyileştiğini söyleyen ünlü oyuncu eşiyle son halinin fotoğrafını paylaşarak saldırının izlerinden kurtulduğunu belirtti.

0
like
0
love
0
haha
0
wow
0
sad
0
angry
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.