adplus-dvertising

Burcu Esmersoy’un günlük kazancı dudak uçuklattı, reklam teklifi yağıyor!

Evlilik haberleriyle gündemde olan Burcu Esmersoy bir ayda yedi markayla anlaştı. Esmersoy iddialara göre bütün anlaşmalardan toplamda 3 milyon 600 bin TL kazandı. Burcu Esmersoy’un günlük kazancının ise ortalama 116 bin TL olduğu konuşuluyor.
Takip et
Burcu Esmersoy’un günlük kazancı dudak uçuklattı, reklam teklifi yağıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kendisinden 15 yaş küçük Nazım Akmandil ile aşk yaşayan ve yaz sonu sevgilisiyle nikah masasına oturmaya hazırlanan Burcu Esmersoy’un kazancı gündem oldu. Rol aldığı reklamlar, yaptığı iş birlikleri ve sosyal medya sayesinde hatırı sayılır bir servet elde eden Burcu Esmersoy bir ayda 7 markayla anlaştı.

Reklam içerikli 15 saniyelik video paylaşması karşılığında 100 bin, gene reklam içerikli gönderi başına da 150 bin TL alan 46 yaşındaki sunucu, yalnızca Mayıs ayı içerisinde sosyal medyasından beş ayrı markanın tanıtımını yaptı.

Pırlanta markasının reklamından 2 milyon, moda markasıyla yaptığı iş birliğinden de 1 milyon TL alan Burcu Esmersoy, sosyal medyadan da toplam 600 bin TL kazandı.

Yani güzel sunucu, yalnızca Mayıs ayı içerisinde toplam 3 milyon 600 bin TL’yi bu sayede cebine koymuş oldu. Takvim’in haberine göre; meşhur sunucunun günlük kazancının ortalama 116 bin TL olduğu konuşuluyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.