Burcu Esmersoy’dan Botoks Göndermesi

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, botoks yaptıranlara kişisel sayfasından gönderme yaptı.

Burcu Esmersoy’dan Botoks Göndermesi
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bir televizyon kanalında yayınlanan ‘Dünya Avucunuzda’ programının sunuculuğunu yapan Burcu Esmersoy, sosyal medya hesabından paylaşımları ile takipçilerini güldürdü. Programın çekimleri için gittiği Fransa’da çektiği videoyu sosyal medya hesabından paylaştı. Çektiği videoda Esmersoy, dolgu yaptırıp kabul etmeyenleri tiye aldı. Videoda dudaklarını sosyal medyada kullanılan bir filtre ile şişiren Esmersoy “Hiç dolgu yaptırmadım ne dolgu ne botoks var özellikle botoks konusuna çok karşıyım ve hiç botoks yaptırmadım bizim ailede hep böyle” diyerek botoks yaptırıp kabul etmeyenlerle dalga geçti.

Geçtiğimiz Mayıs’ta Berk Suyabatmaz ile evlenen başarılı sunucu hakkında da çıkan botoks haberleri gündem olmuştu. Botoks yaptırdığını katıldığı bir televizyon programında itiraf eden Esmersoy, güzelliği ile ilgili de geleneksel eski tarifleri kullandığını dile getirmişti. Yaptırdığı botokstan pişman olduğunu daha sonra itiraf eden Esmersoy, tekrar botoks yaptırmayacağını ve doğal yöntemler ile cildini koruyacağını açıklamıştı.

GÜZELLİK SIRLARINI TAKİPÇİLERİ İLE PAYLAŞIYOR

Instagram’da 4 milyona yakın takipçisi bulunan sunucu hayranlarının isteğini geri çevirmiyor. Beğenilen oyuncunun güzellik önerileri takipçileri tarafından sık sık isteniyor. Sıkı bir Instagram kullanıcısı olan Esmersoy’da zaman zaman yaptığı paylaşımlarla takipçilerine güzellik önerilerinde bulunuyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.