Burcu Çağrı, Emre Altuğ’u ifşa etti!

Eski manken Burcu Çağrı, dört senedir beraber olduklarını öne sürdüğü şarkıcı ve oyuncu Emre Altuğ’un, “Benim o kişiyle bir alakam yok” sözlerine verdiği cevapla olay oldu. Burcu Çağrı meşhur şarkıcıyı sanki ifşa etti.
Takip et
Burcu Çağrı, Emre Altuğ’u ifşa etti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Burcu Çağrı, geçtiğimiz aylarda sosyal medya sayfasından manidar bir paylaşım yapmıştı. Emre Altuğ’u etiketlediği gönderiye, Serdar Ortaç’ın 2002 senesinde çıkardığı ‘Çakra’ albümünden ‘Adam Gibi’ şarkısının sözlerini eklemişti.

“HADİ SÖYLE GERÇEKLERİ”

Burcu Çağrı paylaşımına şunları yazmıştı: “Kırılgan mı sizce? Haksızlık karşısında kesinlikle! Tam tersi acımasızdır, çünkü dürüsttür. Arkadan vurmakla, yalan dolanla adam olunmaz. Haksızlığa da boyun eğmez. Sesini çıkartır, susmaz, susmamalı da, susmak ezikliktir. Hakkını aramalısın. Kendini kandırma, karşındakini kandırma, gerçek duygun nerede? Kaçma ondan, hatırla. Sonunda üzülen sen olacaksın. Ben nasıl üzüldüğünü biliyorum…

Burcu Çağrı, Emre Altuğ’u ifşa etti!

Hatırla, hatırlamalısın. Çünkü duygun var biliyorum. Bu öyle kolay olmaz, olmayacak. Hatırla, yalansız hatırla, adam gibi hatırla. Sen de çok iyi biliyorsun. Kendi duygundan kaçma, adam gibi hadi gerçek duyguna sahip çık. Ben biliyorum, göster onu. Göstermeye cesaretin var mı? Çık delikanlı gibi, benim gibi, yani sokaktaki köpek kadar gururlu ol, bağır yüzüme. Hadi söyle gerçekleri.”

Burcu Çağrı, Emre Altuğ’u ifşa etti!

Ortaköy’deki bir motosiklet dükkanında görüntülenen Emre Altuğ, Burcu Çağrı ile aşk yaşadığına dair haberler hatırlatılınca dikkat çeken bir açıklama yapmıştı.

50 yaşındaki şarkıcı ve oyuncunun, “Benim o kişiyle bir alakam yok. Çıkan haberler doğru değil” biçimindeki sözlerine Burcu Çağrı’nın ne diyeceği merak konusu olmuştu.

Burcu Çağrı, Emre Altuğ’u ifşa etti!

“YALANCI KONUMUNA DÜŞÜRÜLDÜM”

Burcu Çağrı eski sevgilisini ifşa etti. Çağrı Emre Altuğ ile arkadaş ortamında çekilen fotoğraflarını ve adlarını taşıyan uçak biletlerini sosyal medya hesabından paylaşmasıyla dikkat çekti.

Burcu Çağrı, Emre Altuğ’u ifşa etti!
Eski manken, “Beni tanıyan ve seven yakınlarımın nezdinde yalancı konumuna düşürülmeye çalışıldığım için bu paylaşımı yapma ihtiyacı hissettim” mesajını yazdı.

“DÖRT SENEDIR BİRLİKTEYDİK”

Burcu Çağrı, daha önce yaptığı açıklamada, “Dört senedir beraberdik. Kimse ilişkimizi yok sayamaz. Tüm çevresi biliyordu. Ancak ayrıldık” ifadelerini kullanmıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
evet
1 Mart 2021, 14:09 tarihinde yazildi

burcu neyi ispatlamak istiyorsun …madem biten bir iliski daha ne diye resimlerinizi yayinliyorsun cok ayip bence kendine ayip ediyorsun.

  • Cevapla
  • 0