Burçin Terzioğlu Saç ve Cilt Bakımı İçin Ayda 10 Bin TL Harcıyor

Güzelliğin Portresi” filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Burçin Terzioğlu,ekranda daha güzel görünmek için kesenin ağzını açtı. Ozon terapi nedir

“Güzelliğin Portresi” filmiyle seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Burçin Terzioğlu, güzellik uğruna kesenin ağzını açtı. Ünlü oyuncu, saç ve cilt bakımı için her ay yaklaşık 10 bin lira harcıyor. Terzioğlu, ayda iki kez de “ozon terapisi” uygulatıyor.

Burçin Terzioğlu Saç ve Cilt Bakımı İçin Ayda 10 Bin TL HarcıyorBurçin Terzioğlu Saç ve Cilt Bakımı İçin Ayda 10 Bin TL Harcıyor

CİLT VE SAÇ SAĞLIĞI İÇİN OZON TEDAVİSİ

Cilt bakımı, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, zayıflama ve ortopedik sorunlar gibi çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılan ozon terapi artık saç bakımında da devrede. Bu uygulama için öncelikle kişinin saç ve saç derisinin özellikleri belirleniyor ve buna göre saçın ihtiyaçları tespit ediliyor. Sonrasında ise kişiye özel hazırlanan solüsyon ile saçlara derinlemesine masaj yapılıyor. Ozon terapi, saç köklerini dezenfekte ederken yağdan arınmasını ve gözeneklerin açılmasını sağladığından bakım ve masaj sırasında kullanılan tüm ürünlerin mutlaka doğal olması gerekiyor.

Ozon terapi nasıl uygulanıyor?

Hair Spa; iki aşamadan oluşuyor. Birinci aşamada saçlı derinin gözenekleri ozon terapisiyle açılıyor. Daha sonra saç kökü üzerindeki yağ, kir ve artıklardan kurtulan kişinin saç derisine özel hazırlanan solüsyonlarla masaj yapılıyor. Bir sonraki adımda ise Transmed I-Light ürünü ile saçlara lazer ışını verilerek, hazırlanan karışımın cilt altına geçişi sağlanıyor. Kir ve boya gibi kalıntılar giderilerek, saçlı derinin nefes alması sağlanıyor.

Ozon tedavisi mevsimsel olmayan saç dökülmesi sorununa çare olabilir mi?

Saç dökülmesine neden olan kepeklenme ve egzama gibi spesifik saç hastalıklarını büyük ölçüde azaltıyor. Cilt bakımı, bağışıklık sisteminin güçlendirilmesi, zayıflama ve ortopedik sorunlar gibi çeşitli hastalıkların tedavisi için kullanılan ozon terapisi, saç dökülmesine ve sağlığına da bu yönden iyi hayli iyi geliyor.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı