Burak Özçivit’i Sandık Başında Görenler Tanımakta Zorlandı

İstanbul seçimleri için oy kullanan ünlüler arasında yer alan Burak Özçivit’i uzun saçları ve sakallı haliyle görenler tanımakta güçlük çekti.

23 Haziran seçimlerini geride bıraktık. İmamoğlu’nun zaferiyle neticelenen seçimde birçok ünlü isim de sandık başına giderek vatandaşlık görevini yaptı. Bu isimlerden biri de geçtiğimiz aylarda baba olan Burak Özçivit oldu. Yeni sezonda yepyeni bir proje ile ekranlara dönmeye hazırlanan Özçivit’i dağınık imajı nedeniyle görenler tanımakta zorlandı.

Türkiye’de siyaset tarihine geçecek bir seçim daha geride kaldı. Sosyal medyada hala yankıları süren seçimle ilgili ünlü isimlerle ilgili çıkan haberler de magazin sayfalarını süslüyor. Bazı isimler açıkça tercihlerini hangi isimden yana kullandıklarını belli ederken, bazı isimler de konuyla ilgili gelen sorulara yanıt vermekten kaçındı. Vatandaşlık görevini yapmaya tek başına gelen Özçivit, uzamış saçları ve sakallarıyla dikkat çekti. Sandık başındaki görüntüsü sosyal medyada elden ele dolaşan yakışıklı oyuncu için “Ne oldu sana Burak?” yorumları yapıldı.

DİZİ İÇİN SAÇINI VE SAKALINI UZATIYOR

Son olarak Kara Sevda dizisinde rol alan ve buradaki oyunculuğuyla hayranlarının takdirini kazanan oyuncunun saçlarını ve sakallarını uzatmaya başlaması, yeni sezonda rol alacağı projeye yoruldu. Özçivit, önümüzdeki yıl Diriliş Osman’da oynayacak. Özçivit’in burada nasıl bir performans sergileyeceği merak ediliyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı