Burak Özçivit, Servet Kazanacak

Yeni sezonda ekranlara dönmeye hazırlanan yakışıklı oyuncu Burak Özçivit'in bölüm başı 80 bin lira kazacağı konuşuluyor.

At sırtında talim yaptığı fotoğraflarla adından söz ettiren Burak Özçivit, yeni sezonda ekranlara dönüyor. ATV ekranlarında yayınlanacak dönem dizisinde ‘Osman’ karakterine hayat verecek yakışıklı oyuncunun, bölüm başı kazanacağı para dudak uçuklattı.


Yakışıklılığı kadar oyunculuğuyla da büyük beğeni toplayan Burak Özçivit, 1 yıllık aranın ardından ekran macerasına devam edecek. Fahriye Evcen’le mutlu bir evliliği olan yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz sezon Engin Altan Düzyatan’ın başrolde olduğu dizide bu sezon ipleri eline alacak. Yeni kanalında ekrana gelecek dönem dizisi için at binme ve kılıç kullanma eğitimlerini tamamlayan Özçivit’in kazanacağı parayla ilgili medya kulislerine düşen iddia bomba etkisi yarattı. Daha önce rol aldığı dizilerde bölüm başı 60 bin TL kazanan Burak Özçivit’in ‘Diriliş Osman’ dizisinden bölüm başı 80 bin TL kazanacağı konuşuluyor.

PAYLAŞIMLARI SOSYAL MEDYAYI SALLIYOR

Öte yandan sosyal medyayı aktif kullanan ünlü oyuncu, geçtiğimiz günlerde çocuğunun annesi Fahriye Evcen’le evlilik yıldönümlerini kutlamak için paylaştığı fotoğraf, 1 milyon 600 binden fazla beğeni almıştı. 13,2 milyon takipçisi olan Özçivit’in Nusret Gökçe’den sonra Türkiye’nin en çok takip edilen ünlülerinden biri olması dikkat çekiyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı