adplus-dvertising

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’den ‘ayrılık’ iddialarına yanıt

Fahriye Evcen’in, Burak Özçivit’in sesini yükseltmesi sonucu evini terk ettiği iddia edilmişti. Ayrılık haberlerine isyan eden Fahriye Evcen ile Burak Özçivit’ten peş peşe paylaşım geldi.
Takip et
Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’den ‘ayrılık’ iddialarına yanıt
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Fahriye Evcen ile kayınvalidesinin tartıştığı ve Burak Özçivit’in de eşine “Fahriye artık yeter” diye bağırdığı iddiası magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı.

Geçtiğimiz günlerde Bodrum’da ailesi ile tatil yapan oyuncu Fahriye Evcen, oğlu Karan ile koronovirüse yakalanmıştı.

Fahriye Evcen toparlanırken oğlu için dua istemişti. Kötü bir süreçten geçem Fahriye Evcen-Burak Özçivit çiftinin son dönemde arasının açık olduğu iddia edildi.

İddiaya göre, 2017 yılında nikah masasına oturan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit’in evliliğinde fikir ayrılıkları baş gösterdi.

Eşi ve kayınvalidesiyle tartışan Fahriye Evcen, ipleri kopardı, evi terk etti!

Çıkan haberlerin ardından çiften açıklama geldi.

Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti yakınlarına “Şu an denizdeyiz, çıkan haberler külliyen yalan” diyerek iddialara son noktayı koymuştu. Bir tepki de sosyal medyadan geldi.

Burak Özçivit ile Fahriye Evcen’den ‘ayrılık’ iddialarına yanıt

Çift ayrılık haberlerine çok sinirlendi. Burak Özçivit sosyal medya hesabından, eşi Fahriye Evcen ile fotoğraf paylaşıp “Artık saçmalamayın yeter” diyerek ayrılık haberlerine son noktayı koydu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.