Burak Özçivit, At Üstünde Şov Yapıyor

Ekim ayında yayınlanması planlanan dönem dizisinde rol alacak Burak Özçivit’in at üzerindeki fotoğrafı sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Yakışıklılığı kadar oyunculuğuyla da dikkatleri üzerine çeken Burak Özçivit, ekim ayında yayınlanması planlanan dönem dizisi için çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Rolü için kılıç ve at binme eğitimleri alan Özçivit’in bir fotoğrafı sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Fotoğraf, kısa sürede çok sayıda yorum ve beğeni aldı.

ATV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan Diriliş Osman dizisinde boy gösterecek Burak Özçivit, tatilde de boş durmuyor. At binme ve kılıç kullanma konusunda işin uzmanlarından eğitim alan Özçivit, yayınlanan bir fotoğrafında rolünün hakkını vereceğini herkese ispatladı. Çekilen bir fotoğrafında bindiği atı şahlandırdığı görülen Özçivit, hayranlarının büyük beğenisini kazandı. Daha önce çeşitli dönem dizilerinde rol alan yakışıklı oyuncunun, at binme konusunda tecrübeli olduğu herkesçe biliniyor.

YENİ KANALDA, YENİ İSİMLE BOY GÖSTERECEK

Geçtiğimiz yıl aldığı reytinglerle TRT’yi ayakta tutan dizi, Burak Özçivit’in boy göstereceği bölümleriyle ATV’de yayınlanacak. Oyuncu kadrosunun baştan aşağıya değişmesi beklenen dizide Burak Özçivit’in partnerinin kim olacağı ise belirsizliğini koruyor. Bununla ilgili ince eleyip sık dokuyan yapımcı, birçok isim üzerinde değerlendirme yapıyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı