Bunalıma giren cani adam karısını öldürdü

İzmir Tire’de, 24 yaşındaki karısı Hatice Ü.’yü boğarak öldüren S. Ü. gözaltına alındı. Cani adamın, yüklü miktarda borcu bulunduğu, borcundan dolayı bunalıma girdiği, aynı zamanda borcun aile içi sorunlara neden olduğu iddia edildi. Cani koca, bunalıma girip karısını uykusunda boğup öldürdü.


Bunalıma giren cani adam karısını öldürdü

İzmir’in Tire ilçesinde meydana gelen kan donduran olayda, cani adam karısı uyuyorken, onu boğup öldürdü. Tire Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikada işçi olan Hatice Ü., Cumartesi ve pazar tatili için ailesiyle beraber mahalleye gitti. Köyden, dün akşam saatlerinde dönen aile, hep birlikte yemek yedi. Daha sonra evde beraber biraz vakit geçirdiler. İlerleyen saatlerinde herkes yatağına gitti ve uyumaya başladı. Talihsiz kadının annesi de aynı evde yaşıyordu.

UYUYAN EŞİNİ BOĞMAYA BAŞLADI

Borçları yüzünden depresyona girdiği bildirilen, gözü dönmüş koca S. Ü., gece sabaha karşı saat 03.00 sularında yatağından kalkıp, uyumakta olan eşi Hatice Ü.’yü elleriyle boğmaya başladı. Karısını boğmaya başlayan cani adam, karısının hareketsiz kaldığını görünce onu bıraktı. Talihsiz kadın uykusunda hayatını kaybetti. Olaydan sonra erken saatlerde evden ayrılan adam, kardeşini arayarak durumu anlattı.

POLİS GÖZALTINA ALDI

Karısını uykusundayken boğarak öldüren cani koca S.Ü. tek başına evden çıktı. Kardeşi G.Ü.’yü arayarak karısını boğarak öldürdüğünü anlattı. Zanlının kardeşi G. Ü. olayı hemen polise haber verdi. Hemen olay yerine gelen polis ekipleri çalışma başlattı. Olay 112 sağlık ekiplerine de haber verildi. Olay yerinde hayatını kaybettiği belirlenen genç kadın, morga kaldırıldı. Polis ekipleri, katil zanlısı kocayı Dallık Mahallesinde gözaltına aldı. Kan donduran cinayetin ardından biri 6, diğeri 3 yaşında iki çocuk hem annesiz hem de babasız kaldı. Zanlının yüklü miktarda borcu olduğu ve bu borçtan dolayı bunalıma girdiği edinilen bilgiler arasında.

Yazar: Demet Dereli

Demet Dereli
Meslek hayatında emin adımlarla ilerleyen Demet Dereli, 1982 senesinde Erzurum'da dünyaya gelmiştir. Marmara Üniversitesi mezunu olan Dereli, kendini internet ve basın yayın alanında da geliştirerek gazeteciliğe ilk adımı atmıştır. Dereli bir çok tanınmış yayın organında görev aldıktan sonra özellikle spor alanına yönelmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.