Bülent Turan’dan Bülent Arınç’a Cevap

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Bülent Arınç'ın Ahmet Türk'ün terörle bir ilgisi yoktur açıklamasına cevap verdi.

Bülent Turan, Çanakkale’nin Bayramiç ilçesinde Sivil Toplum Kuruluşlarının (STK) temsilcileri ve muhtarlar ile bir araya geldi. Gerçekleştirilen toplantıda temsilcilerin ve muhtarların sıkıntılarını dinleten Turan, yaptığı konuşmada Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi olan Bülent Arınç’ın “Ahmet Türk’ü tanıyorum ve ona saygı duyuyorum. Ahmet Türk’ün terörle bir alakası yoktur. Barış olsun isteyen bir insandır.” açıklamasına değinerek eleştirilerde bulundu.

AK Parti Grup Başkanvekili Turan yaptığı açıklamada, “Dün çıkmış bir ağabeyimiz, yok Ahmet Türk’ün terörle ilgisi yokmuş. Hadi oradan yahu.” diyerek Arınç’a tepkisini dile getirdi.

“PKK’YA GÖZ KIRPAN KİM VARSA O GÖZÜ OYACAĞIZ”

Bülent Turan açıklamalarının devamında, “Biz ülke ayağa kalksın diye uğraşırken, terörle uğraşırken, çıkıp karşımıza ısrarla ‘Niye kayyım atadın, niye bunu yaptın?’ dediler. PKK’ya göz kırpan kim varsa o gözü oyacağız. Dün çıkmış bir ağabeyimiz, yok Ahmet Türk’ün terörle ilgisi yokmuş. Hadi oradan yahu. Hiçbir adam ezbere gerekçelerle, uyduruk gerekçelerle görevden alınmaz. Halkın seçtiğine saygı duyulur ama halk seçtiği zaman giderken Kandil’den yanına eş başkan koyarsan, halkın seçtiği iradeyi kandile teslim edersen, şehidin ailesini işten kovar da, aynı göreve bir terör zanlısını getirirsen, belediyenin tüm resmi kurumu olan makamından, kimliğinden, internet sitesinden Türk bayrağını çıkartırsan, sana devlet gelir, ‘Kalk oradan kardeşim der’ ve kaldırır.” ifadelerini kullandı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı