Bülent Serttaş, klibinde bikinili kızlar oynattı! İbo Show’da Didem’den gözlerini kaçırmıştı…

Geçtiğimiz aylarda katıldığı İbo Show’da karşısında dans eden oryantal Didem Kınalı’ya bakmayan Bülent Serttaş, yeni şarkısının klibiyle günden oldu. Şarkıcı, daha hepsi yayınlanmadan gündem olan yeni klibinde bikinili ve üstsüz kadınlarla lüks yatta dans ediyor.
Takip et
Bülent Serttaş, klibinde bikinili kızlar oynattı! İbo Show’da Didem’den gözlerini kaçırmıştı…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ocak ayında İbrahim Tatlıses’in sunumuyla ekrana gelen ibo Show’a katılan Bülent Serttaş, oryantal Didem Kınalı karşısında dans edince zor anlar yaşamış ve devamlı kafasını farklı yöne çevirmişti. Bu görüntüleriyle haftalarca konuşulan Serttaş bu sefer de yeni şarkısı Akdeniz’in klibiyle isminden söz ettirdi.

“DANSÖZE BAKMADIN AMA ÜSTSÜZ KADINLARLA KLİP ÇEKTİN”

56 yaşındaki şarkıcının yeni klibinde üstsüz kadınların yer alması ve lüks bir teknede bikinili kadınlarla dans etmesi sosyal medyada kısa zamanda gündem oldu. Serttaş için “Didem’e bakmıyordun klibinde üstsüz kadın var”, “Dansöze bile göz ucuyla bakmazken bu klip ne?”, “İbo Show’dan sonra seni takdir etmiştik bu olmadı” ve “Didem oynarken bakmadın üstsüz kadınlarla klip çekmişsin” gibi yorumlar yapıldı.

İşte Bülent Serttaş’ın yeni klibi için yapılan bazı yorumlar:

Bülent Serttaş, klibinde bikinili kızlar oynattı! İbo Show’da Didem’den gözlerini kaçırmıştı…Bülent Serttaş, klibinde bikinili kızlar oynattı! İbo Show’da Didem’den gözlerini kaçırmıştı…Bülent Serttaş, klibinde bikinili kızlar oynattı! İbo Show’da Didem’den gözlerini kaçırmıştı…Bülent Serttaş, klibinde bikinili kızlar oynattı! İbo Show’da Didem’den gözlerini kaçırmıştı…Bülent Serttaş, klibinde bikinili kızlar oynattı! İbo Show’da Didem’den gözlerini kaçırmıştı…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.