Bülent Kuşoğlu Akşam Gazetesinin İddialarına Cevap Verdi

Bülent Kuşoğlu, Akşam gazetesinin Çeşme'deki tekne tatilinde kendisinin de adının yazılmasına sosyal medya hesabından cevap verdi.

Beştepe’ye giden CHP’li iddiası ile alakalı Muharrem İnce, dün yaptığı basın toplantısında CHP’nin içerisinde ‘çete’ olduğu doğrultusundaki sözleri anımsatılarak söz hususu çetenin kimlerden meydana geldiği doğrultusundaki soruya “Onlar kendilerini iyi biliyorlar. Mesela aynı teknede yazın tatil yaptılar. Onlar kendilerini bilirler” yanıtını verdi.


BÜLENT KUŞOĞLU AÇIKLAMA YAPTI

Talat Atilla’nın internet sitesinde köşe yazarı olan Bülent Kuşoğlu, bugün Akşam Gazetesi’nde hakkında yayınlanan haber ile alakalı açıklama yaptı. Bülent Kuşoğlu’nun sosyal medya sayfasından paylaştığı açıklama şu şekilde:

“ÇEŞME’YE SENELERDİR GİTMEDİM”

“Görevlerimi yapmağa çalışmaktan geçen senede ne tatile ne Çeşme’ye senelerdir gidemedim. Zaten mv’i arkadaşlarla tatil suç değil fakat doğru değil. Bir internet sitesinde 10 senedir yazmamda suç değil sanıyorum. CHP’ye kumpas tam bir rezalete dönüştü. Tüm havuz medyası görevlendirmiş…”

AKŞAM GAZETESİ İSİMLERİNİ VERMİŞTİ

Akşam gazetesi de birinci sayfadan “Tekne tatilinde kimler vardı?” başlıklı haberinde CHP’li siyasetçilerin adlarını verdi. Gazetenin CHP Genel Merkezi’ne yakın kaynaklardan aldığını iddia ettiği bilgiye göre İnce’nin söylediği teknede tatil olayı Çeşme’de meydana geldi. CHP Genel Başkan Yardımcıları Tuncay Özkan, Oğuz Kaan Salıcı, Bülent Kuşoğlu ve Grup Başkan Vekili Engin Özkoç geride bıraktığımız yaz Çeşme’de bir iş insanının teknesinde bir araya geldi.

Tatilde olduğu öne sürülen kişilerden Bülent Kuşoğlu’nun, Türkiye’nin gündemine oturan iddianın sahibi Talat Atilla’nın sitesinde yazarlık yaptığı da bildirildi.


'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı