Bülent Kerimoğlu, Siyanürlü İntiharın Perde Arkasını Anlattı

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, siyanür olayında babanın intihar ettiğini eşin ve çocuğun kokudan etkilenerek öldüğünü söyledi.

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, 1’i çocuk 3 kişinin yaşamını yitirdiği evde gerçekleştirdiği incelemenin sonrasında açıklamalar yaptı. Kerimoğlu, “İlk bilgiler ışığında açıklıyorum beyefendi kendini zehirledi, diğerlerine solunum yoluyla etki etti. Sağlıklı bilgileri otopsi ardından görevli kurumlardan alırız” dedi.

BÜLENT KERİMOĞLU AÇIKLAMA YAPTI

Bakırköy Belediye Başkanı Bülent Kerimoğlu, Osmaniye Mahallesi Çoban Çeşme Sokaktaki 1’i çocuk 3 kişinin yaşamını yitirdiği daireye gitti. Kerimoğlu görevlilerden bilgi almasının ardından 1’i çocuk 3 kişinin ölümü ile alakalı açıklamalar yaptı. Kerimoğlu şöyle söyledi:

“ANNE VE ÇOCUĞU KOKUDAN ZEHİRLENMİŞ”

“İntihar eden hanımefendi kapıdan çıkmaya çabalamış. Sanıyorum siyanürün çok ağır koku üstünde de insan yaşamını tehdit eden etkisi var. Evdeki eş yani beyefendi intihar etti fakat çocuğuna ve eşine de sanıyorum o ağır siyanür kokusunun etkisiyle bir zehirlenme meydana geldi. Çünkü hanımefendi evden çıkmaya uğraşmış, apartmandaki diğer komşular bunu görmüş ve polise haber vermişler. Kesin olmamakla beraber ağır borç batağında olan eş kendisini zehirledi, eşi ve çocuğu da siyanür etkisiyle onlar da buna maruz kaldı. Çünkü eşi hanımefendi son bir çaba ile evden çıkmaya çalışmış.”

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı