adplus-dvertising

Bülent Ersoy’un orkestrasına İbrahim Tatlıses yardım etmiş!

Bülent Ersoy’un tahliye edilen ekibinden Ahmet İzgi, katıldığı programda Bülent Ersoy’a olan kızgınlığını anlattı. Ersoy’dan destek görmediğini ifade eden İzgi, İbrahim Tatlıses ve dostlarının kendilerine yardım ettiğini belirtti.
Takip et
Bülent Ersoy’un orkestrasına İbrahim Tatlıses yardım etmiş!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

BÜLENT Ersoy’un KKTC’ye konsere giden ve PCR testleri sahte çıktığı için tutuklanan 21 kişilik orkestrası tahliye edildi. Türkiye’ye gelen ekip Ersoy’la alakalı dikkat çekici açıklamalarda bulundu. Ersoy’un ve İbrahim Tatlıses’in davulcusu Ahmet İzgi, havaalanında yaşananları anlattı:

BÜLENT HANIM HİÇBİR ŞEYE YARDIM ETMEDİ

“Biz oraya rızkımızı kazanmaya gittik fakat mahkûm edildik. Ben yoğun bakımda yattım. Orada 4 kere, 5 kere test olduk. Buradan giderken 2 kere test olduk. Hepimiz negatiftik. Bizi hasta insanların içine attılar. Bir ay otelde kaldık. Bir ay hapiste kaldık. Bülent Hanım bize hiç yardım etmedi. Ben yoğun bakımda kaldım, entübe oluyordum. Bülent Hanım bizimle ilgilenmedi. ‘Avukat tutacağım’ şeklinde konuştu ama kimsenin avukat tuttuğu yok. ‘Servetimi harcayacağım’ şeklinde konuştu ama biz kimsenin servetini filan istemiyoruz. Bize yalnızca bir hatır sorsaydı, arasaydı. Bizim ailelerimiz hop oturup hop kalktı hasta olduğumuzu işitince. Biz müzisyeniz. İşimize devam edeceğiz.”
“Tekrar Bülent Ersoy’un orkestrasında çalacak mısınız?” biçimindeki bir soruya ise İzgi, “Yok canım. Bülent Ersoy kendine orkestra bulamıyor Türkiye’de. Kimse çalışmıyor, çalışmaz da. Ben onunla niye çalışayım?” biçiminde cevap verdi.

Bülent Ersoy’un orkestrasına İbrahim Tatlıses yardım etmiş!

Lefkoşa Cezaevi’nden tahliye edildikten sonra İstanbul Havaalanı’na gelen müzisyenleri, aileleri ve yakınları karşıladı. Duygusal anların meydana geldiği karşılama esnasında gözyaşları sel oldu.

BİZ MAHKEMEDEYKEN O ÇANTACISINA GİTTİ

Bir televizyon programına da açıklamalar yapan Ahmet İzgi, şu ifadeleri kullandı: “KKTC’de kanun denilen bir şey yok. Orada bir yargıç var, onun psikolojisine göre hareket ediliyor. ‘10 bin TL vermezseniz sizi içeri atacağız’ dediler. Biz bunu yaşarken Bülent Hanım Girne’de çantacısına gitti. Bu arada olayı İbrahim (Tatlıses) Bey de duyuyor. Bize sahip çıkan İbrahim Tatlıses’in dostları oldu. Sağ olsun İbrahim Bey aradı ve avukatları geldi, bizim avukatımız oldu.”

100 BİN TL YARDIM ETTİM

Bülent Ersoy, hakkında çıkan iddialar ile alakalı ilk defa teve2’de yayınlanan “Magazin Masası” programına konuştu:

“Ben testimi yaptırmışım, 2 gün önceden gittim oraya… Her şeyim tam tekmildi. Ben çünkü hiç öyle uydur kaydır işlerle iş görmem. Ben neyi hak ettim de, ne yaptım da bu hakaretlere maruz kaldım? Bunun hesabını soracağım ben. Parayı kazanırken Bülent zirvede, bu şekilde bir terslik olunca Bülent Ersoy yerlerde. Birçok işimi iptal ettim. Müzisyenler Bülent Ersoy’a çalmayacaksınız diyerek toplanmışlar karar almışlar.”

“Orkestrama 100 bin TL yardım ettim” diyen Diva, orkestrasındaki müzisyenlerden birinin eşinin doğumu için de aracı olduğunu belirtti. Bebeğe Bülent adını vermek istediklerini ama kendisinin kabul etmediğini de sözlerine ekledi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.