Bülent Ersoy’un Anıtkabir ziyaretindeki görüntülere ilişkin inceleme başlatıldı

Tekerlekli sandalyeyle yağmur altında gittiği Anıtkabir'de bir askerin şemsiyeyle Bülent Ersoy'a eşlik etmesi tepki topladı. Milli Savunma Bakanlığının, Anıtkabir ziyareti sırasında sanatçı Bülent Ersoy'a üniformalı bir subayın şemsiye tutarak eşlik etmesiyle ilgili inceleme başlattığı öğrenildi.
Takip et
Bülent Ersoy’un Anıtkabir ziyaretindeki görüntülere ilişkin inceleme başlatıldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Sosyal medyada, Ersoy’un Anıtkabir’i ziyaret ettiği sırada üniformalı bir subayın şemsiye tutarak kendisine eşlik ettiğine ilişkin görüntüler yer aldı.
Edinilen bilgiye göre, Milli Savunma Bakanlığı, söz konusu görüntüler üzerine konuya ilişkin inceleme başlattı.

NELER YAŞANMIŞTI?

Bülent Ersoy, dün bir konser için gittiği Ankara’da Anıtkabir’i ziyaret etti. Anıtkabir’e tekerlekli sandalye ile gelen Ersoy’a, bir denizci askerin yağmurdan korunması için şemsiye tuttuğu görüldü. Bu sırada çekilen fotoğraflar sosyal medyada tartışma yarattı.

Bülent Ersoy’un Anıtkabir ziyaretindeki görüntülere ilişkin inceleme başlatıldı

Bülent Ersoy dün konser için gittiği Ankara’da, Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir’i ziyaret etti.
Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda Anıtkabir ziyaretine tekerlekli sandalye ile gelen Ersoy’a bir askerin yağmurdan korunması için şemsiye tuttuğu görüldü. Bu durum ise sosyal medyada bazı kullanıcıların tepkisine neden oldu.

Bülent Ersoy’un Anıtkabir ziyaretindeki görüntülere ilişkin inceleme başlatıldı

Bazı sosyal medya kullanıcıları bu durumu kabul edilemez bulurken bazıları da servetini Mehmetçik Vakfı’na bağışlayacağını açıklayan Bülent Ersoy’a saygı gösterisi olduğu şeklinde yorumlar yaptı.

Bu görüntülerin ardından Ersoy’a tepki yağdı. CNN Türk’ün haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı’nın, Anıtkabir ziyareti sırasında sanatçı Bülent Ersoy’a üniformalı bir subayın şemsiye tutarak eşlik etmesiyle ilgili inceleme başlattığı öğrenildi.

BÜLENT ERSOY SAYGI DURUŞU İÇİN KALKTI

Bülent Ersoy dün konser için gittiği Ankara’da, Anıtkabir’i ziyaret etmişti. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraflarda, Anıtkabir ziyaretine tekerlekli sandalye ile gelen Ersoy, saygı duruşu için ayağa kalktığı görülüyor.

Bülent Ersoy’un Anıtkabir ziyaretindeki görüntülere ilişkin inceleme başlatıldı Bülent Ersoy’un Anıtkabir ziyaretindeki görüntülere ilişkin inceleme başlatıldı

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.