Bülent Ersoy’un aldığı kürk Yusuf Güney’i çıldırttı! Çok sert sözler…

Meşhur şarkıcı Yusuf Güney, 55 tilkinin kürkünün kullandığı paltoyu satın alan Bülent Ersoy’a “Erkek oldun, kadın oldun ama insan olamadın” diye tepki gösterdi.
Takip et
Bülent Ersoy’un aldığı kürk Yusuf Güney’i çıldırttı! Çok sert sözler…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bülent Ersoy’un 450 bin TL ödeyerek satın aldığı paltosunda, 55 tilki kürkünün kullanılması sosyal medyada kısa zamanda viral oldu. Tepkilerin odağı haline gelen Ersoy’a en sert tepkilerden biri de şarkıcı Yusuf Güney‘den geldi.

“VİCDANIN YOK”

Sosyal medya hesabından Bülent Ersoy’un kürklü fotoğrafını paylaşan Güney, “Erkek oldun, kadın oldun, solist oldun, assolist olsun, zengin oldun, sultan oldun ama bir insan olamadın Bülent Ersoy. Para senin, zevk senin. Vicdanın yok, alıyorsun. Marifetmiş gibi paylaşmasan olmaz mı” ifadelerini kullandı.

Bülent Ersoy’un aldığı kürk Yusuf Güney’i çıldırttı! Çok sert sözler…

YUSUF GÜNEY KİMDİR?

Yusuf Güney 5 Haziran 1984’de Trabzon’da doğdu. Aslen Gümüşhane Kelkit’li olan Yusuf Güney, 14 yaşına kadar Trabzon’da yaşadıktan sonra ailesiyle beraber Londra’ya taşındı ve ilk albümünü piyasaya sürmeden önce Londra’da yaşadı. Londra’da çalıştığı bir firmada başarılı olması nedeniyle genç yaşta pazarlama müdürlüğü yapan Güney, 2005 senesinin Haziran ayında Türk pop müzik sanatçısı Rafet El Roman’ın Londra’da verdiği bir konserinde sanatçıyla tanışmasıyla müzik dünyasına ilk adımlarını attı.

Bülent Ersoy’un aldığı kürk Yusuf Güney’i çıldırttı! Çok sert sözler…Rafet El Roman ve Yusuf Güney

O günden beri beste çalışmalarını hızlandırdı ve 2008 senesinde ilk bestesi “Aşk-ı Virane” Rafet El Roman’ın 2008 tarihli albümü Bir Roman Gibi’de kendine yer buldu. Şarkıcı, bu başarıların sonucunda Bir Sevda Masalı adlı ilk albümünü Rafet El Roman’ın prodüktörlüğünde 12 Şubat 2009 tarihinde çıkardı. Sonrasında 2012 senesinde 3 şarkı ve 3 remixten oluşan Kader Rüzgarı adlı maksi single albümünü çıkaran Güney, 2013 senesinde Sevgi Arsızı albümünü, 2014 senesinde Hazin adlı single, 2016 senesinde Kaptan albümünü, 2018 senesinde Yaradanım adlı single, 2019 senesinde Çak Bi Beşlik adlı single ve 2020 senesinde Duydun mu adlı single çıkardı.

Bülent Ersoy’un aldığı kürk Yusuf Güney’i çıldırttı! Çok sert sözler…

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.