Bülent Ersoy’dan Hadise’ye Şok Sözler!

Türk Sanat Müziği’nin divası Bülent Ersoy, Kıbrıs’ta konser verdi. Yeşil kıyafeti ve makyajıyla dikkat çeken Ersoy, sahne öncesinde kendisine yöneltilen soruları yanıtladı.

Bayramın birinci gününde orkestrasıyla kavga ettiği iddia edilen diva, konu hakkında bir açıklamada bulundu. Orkestrasını azarlamadığını aralarında herhangi bir sorun bulunmadığını ifade eden Ersoy, “Sahneye şarkıyı okuyarak çıkacaktım. Orkestra da şarkı başladıktan sonra beni sahneye gelirken görmeyince tekrar playbackı kesmiş. ‘Ne oluyoruz ayol’ dedim. O aralıkta feryat ettim. Çünkü içeriden şarkıyı okuyarak gelmeyi düşünüyordum. Sanki Playback okuyormuş gibi yalancılık yapıyordum” şeklinde konuştu.

“ALLAH’INA KADAR OKURUM”

Şarkıcı Linet’in “Playback yapan sanatçıların kazandığı para helal değil” sözlerinin hatırlatılması üzerine diva, ““Benimle ilgili olarak böyle bir tartışma yapılamaz. Çünkü ben Allah’ına kadar canlı okurum. Hanımefendi doğru söylemiş. Playback okumayı ben de doğru bulmuyorum. Atmosfer itibariyle birinci şarkıyı öyle okuyacaktım. Yakalandım. Ben zaten hep canlı okurum. Benim üstüme de kolay kolay canlı kimse okuyamaz. Bir İbrahim Tatlıses Beyefendi vardı Allah’ına kadar okurdu. Bir de ben varım. Bunda hiç mütevazı olamayacağım” diye konuştu.

“KALÇALARI KUM SAATİ GİBİYDİ”

26 Ağustos tarihinde Harbiye Açıkhava’da konser verecek olan Bülent Ersoy, Harbiye’de sahne alan Hadise’nin “Mekanın sahibi geri geldi” sözleri hakkında da konuştu. Diva, ünlü popçuyu hem övdü hem de eleştirdi. Hadise’nin ifadelerinin oldukça iddialı olduğunu belirten Bülent Ersoy, “Hadise Hanım’ı izledim. Çok güzeldi. Jennifer Lopez gibiydi. Kıyafetini de çok güzel taşıdı. Kalçalar falan pek güzeldi. Ama mekanın sahibi denince Harbiye’de akla Tarken geliyor. Sonra bizim Ebru Gündeş var mesela. Oranın sahibi bence sevgili Ebru Gündeş ve Tarkan Beyefendi oluyor. Harbiye’de daha bir gece okuyup oranın sahibesi gibi davranmak biraz esprili oluyor. Hadise çok güzeldi, bayıldım. O kalçalar kum saati gibiydi. Çok hoşuma gitti” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı