Bülent Ersoy’dan annesinin mezarı önünde duygu dolu sözler!

Ünlü sanatçı Bülent Ersoy, kanserle savaşını kaybeden annesi Necla Poyraz'ı toprağa verdi. Zincirlikuyu Camii'nde taziyeleri kabul eden Ersoy, annesinin tabutu önünde "Allah'ım anacığımı cezalandırma, varsa günahları affet, benim günahlarımla onu cezalandırma" ifadelerini kullandı.

Bülent Ersoy’un annesi Necla Poyraz son yolculuğuna uğurlandı. Kanser tedavisi gören Necla Poyraz pazartesi günü 89 yaşında evinde yaşamını yitirmişti.

Zincirlikuyu Camii’ndeki öğle vakti kılınan cenaze namazı öncesi Bülent Ersoy aracında taziyeleri kabul etti. Cenaze namazına Gülben Ergen, Yılmaz Morgül, yakınları ve sevenleri katıldı.

Bülent Ersoy, aracından inerek camiye yürüdü. Ersoy’un saçlarıyla yüzünü kapattığı görüldü. Daha sonra taziye alanına oturan Ersoy, “Annem öldü, annesiz kaldım. Bir evlat kaç yaşında olursa olsun, annesinin çocuğu. Anne bambaşka bir şey. Allah hepimize ömür versin, anacıklarımıza inşallah” şeklinde konuştu.

Ersoy, modacı Nur Yerlitaş’ın vefatı hakkında olarak ise, “İki saat arayla, Nur 1 buçukta, annem de 8’de. Ben ara sıra sallarım kusura bakmayın. 2 saat dedim ama epey varmış” diyerek konuştu.

Ersoy’a daha sonra annesinin tabutunun başında dua etti. Ersoy, “Allah’ım anacığımı cezalandırma, varsa günahları affet, benim günahlarımla onu cezalandırma” diye dua etti.

Kılınan cenaze namazının sonrasında Necla Poyraz Zincirlikuyu Mezarlığı’na defnedildi. Bülent Ersoy cenazenin sonrasında Gülben Ergen’in kolunda defin yerine kadar yürüdü. Bülent Ersoy annesinin mezarı başında da dua etti. Ayrıca cenaze namazı esnasında sık sık sosyal mesafe uyarısı yapıldı ve namaz bu kurala uygun kılındı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı