Bülent Ersoy: Seyhan Erdağ Ellerimi Fotoshopla Morarttı

Bülent Ersoy, Kanal D'de yayınlanan '2. Sayfa' adlı programa katıldı ve ellerindeki morlukları Seyhan Erdağ'ın fotoshopla yaptığını söyledi.

Bülent Ersoy, geçtiğimiz günlerde elindeki morluklarla alakalı olarak, Kanal D’de yayınlanan ‘2. Sayfa’ adlı programa telefon bağlantısı ile katıldı. Elindeki morluklar ile gündeme gelen ve çok konuşulan Bülent Ersoy, yaptığı açıklamada Seyhan Erdağ’ın, ellerini fotoshopla morartarak hastalığım varmış gibi gösterdiğini ifade etti.


BÜLENT ERSOY: GÖNÜL YAZARI ÜZMEYİN

Daha sonra orada gazeteci olmadığına değinen Ersoy, programın sunucularının gazeteciler vardı demesi üzerine sert çıkıştı ve siz nereden biliyorsunuz diye sunuculara tepki göstermiş. Daha sonra “Ne elmiş bu kadar uzatıldı anlamadım ben.” diyen Ersoy, konuyu Gönül Yazar’a getirdi ve “Gönül Yazar’ı üzmeyin.” ifadesini kullandı.

BÜLENT ERSOY ÖZGE ÖZDER’İN EŞİ SİNAN GÜLERYÜZÜ BEĞENDİ

Son olarak Özge Özder’in eşi Sinan Güleryüz’ü beğendiğini belirten Ersoy, sunucuların eşi var onun demesi üzerine, “Ben güzele güzel derim.” dedi. Sinan Güleryüz ve Özge Özder’in fotoğrafları ekrana yansıtılınca da “İşte bu çocuk.” diye tepki verdi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı