adplus-dvertising

Bülent Ersoy, orkestrasına “nankörler” diyerek tepki gösterdi!

Bülent Ersoy’un orkestra şefi, artık sanatçıyla çalışmayacaklarını açıkladı. Ersoy tepki gösterdi: “Bu iş nankörlük seviyesine ulaştı.”
Takip et
Bülent Ersoy, orkestrasına “nankörler” diyerek tepki gösterdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Bülent Ersoy ve orkestrası arasında sular durulmuyor. Ersoy’un müzisyen ekibi, konser için gittikleri Kıbrıs’ta sahte PCR testi suçlamasıyla tutuklanmış ve bir müddet cezaevinde kalmıştı.

Orkestranın şefi Onur Özelçağlayan, “Söylemezsem Olmaz” programında Ersoy’la yollarını ayırdıklarını açıkladı: “14 senedir çalışıyoruz Bülent Ersoy’la. Bülent Hanım’ın hiçbir suçu yok. Ona kırgınlığımızın sebebi, kendimizi yalnız hissetmemiz. ‘Avukat tutacağız’ şeklinde konuştu, tutmadı. Biz manevi olarak yanımızda olsun istedik.”

Bülent Ersoy ise orkestra mensuplarına tepki gösterdi: “Bu iş iyice terbiye sınırlarını aşıp nankörlük seviyesine ulaştı. Ben bu olayın neresindeyim? Organizatör müyüm? Gider şarkımı söylerim, ne olmuş ne bitmiş beni hiç enterese etmez. Menajer toplam 500 bin TL dağıttı onlara, işin cılkı çıktı. Onların beni tercih etmemesi değil, ben acaba onları tercih ediyor muyum? Ben Bülent Ersoy’um.” Onur Özelçağlayan, 500 bin lira yardım yapıldığı iddiası üstüne Bülent Ersoy’un müzisyenlerin ailelerine 5’er bin lira gönderdiğini belirtti.

NE OLMUŞTU?

Bülent Ersoy’un 21 kişiden oluşan orkestrası, 28 Ağustos’ta çift aşının yanı sıra PCR testi de istenen KKTC’ye girişte, otelin temin ettiği sahte PCR testleriyle yakalandı.

Polis gözetiminde sahneye çıkan ve sonrasında yargılanan orkestra mensupları, son duruşmalarında birer ay hapis cezası alırken; şef Onur Özelçağlayan ise 1.5 ay hapis cezasına çarptırılmıştı. Cezaları tamamlanan orkestra mensupları bugün Lefkoşa Cezaevi’nden tahliye edildi.

Müzisyenlerden 19’u İstanbul’a gelirken, bir müzisyen ise PCR testi pozitif olduğu için otelde karantinada olduğu öğrenildi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.