Bülent Ersoy, Kuaförüm Sensin jüri üyeliği için 3 milyon TL’ye anlaştı!

Diva Bülent Ersoy, uzun bir aradan sonra Kuaförüm Sensin ile ekranlara döndü. Aylık 3 milyon TL'ye imza atan Bülent Ersoy, Işıl Reçber Seçkin Süngüç ile birlikte jüride yer almaya başladı. Diğer jüri üyelerinin aksine özel bir tahtta oturan Bülent Ersoy, Kuaförüm Sensin'deki tarzıyla da göz kamaştırdı. Yarışmada Bülent Ersoy için özel taht hazırlandı!

Show TV’de yayınlanan ve Gözde Kansu’nun sunduğu Kuaförüm Sensin’de jüri değişikliği yaşandı. Bülent Ersoy, Kuaförüm Sensin jüri koltuğunda ekranlara geri döndü. Uzun bir aradan sonra ekranlarda olan Diva, ilk kez bir öğle kuşağı programında sevenleriyle buluştu. Bülent Ersoy’la birlikte programın diğer yeni jürileri ise Işıl Reçber ile ünlülerin kuaförü olarak bilinen Seçkin Süngüç oldu.

Bülent Ersoy, Kuaförüm Sensin jüri üyeliği için 3 milyon TL’ye anlaştı! Bülent Ersoy, Kuaförüm Sensin jüri üyeliği için 3 milyon TL’ye anlaştı!

Çalışmalarıyla Diva Bülent Ersoy’un karşısına çıkmak tüm yarışmacıları heyecanlandırdı. Ersoy yarışmadaki saç stili ve şık kostümüyle de göz kamaştırdı.

Yeni jüri üyeli Kuaförüm Sensin yarışmasının ilk gününe Bülent Ersoy’un tahtı andıran koltuğu damga vurdu.

Işıl Reçber ve Seçkin Süngüç için normal koltuklar kullanılırken Bülent Ersoy’a özel bir makam hazırlandı.

Şarkıcı Bülent Ersoy programda hem makyaj hem moda hem de saç eleştirileri yaptı.

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı