Bülent Ersoy, “Annem” Filmine Gitti, Gözyaşları Sel Oldu

Türk müziğinin "Diva"sı Bülent Ersoy, Annem filminin çıkışında gözyaşlarına hakim olamadı. O anlar kameralara yansırken Diva'nın epey duygulandığı görüldü.

Türk müziğinin Diva’sı Bülent Ersoy,Annem filmini izlemek için gittiği sinemanın çıkışında duygularına hakim olamayarak ağladı. Diva’nın o duygu dolu anları kameralara yansıdı. Annesi aklına gelen ve bu yüzden gözyaşlarını döken Bülent Ersoy, kaç yaşına gelirsek gelelim anneye özlem duyacağımızı söyledi.


BÜLENT ERSOY ANNEM FİLMİNDEN GÖZÜ YAŞLI ÇIKTI

Uzun zamandır kameraların önünde olmayan Türk müziğinin Diva’sı Bülent Ersoy, sinema çıkışında görüntülendi. Kültür-Sanat etkinliklerini kaçırmamaya çalışan Diva, özellikle en içten duygulara hitap eden eserleri yakından inceleyen bir sanatçı.

Sanat hayatı boyunca duygularıyla hareket eden ve kalbinin götürdüğü yerlerde hiç çekinmeden içinden gelenleri yaşayan Diva, kameraların önünde de olsa özlem duyduğu annesini, “Annem” filminin çıkışında büyük bir özlemle andı ve gözyaşlarına hakim olamadı. “Bir insan kaç yaşına gelirse gelsin, annesinin eksikliğini her zaman hissedecektir.” düşüncesini gözyaşlarıyla anlatan Diva, duygu dolu anlar yaşadı.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı