Bülent Arınç’tan ‘KHK Faciadır’ Eleştirilere Yanıt Geldi!

Bülent Arınç'tan 'KHK faciadır' sözlerine yönelik yapılan eleştirilere yanıt geldi. Arınç, "Saygıyla ve takdirle karşılıyorum" dedi.

Geçtiğimiz günlerde bir canlı yayına katılan ve “KHK bir faciadır” diyen Bülent Arınç’a AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan’dan eleştiri geldi.

AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu (YİK) Üyesi Bülent Arınç’ın “KHK bir faciadır” şeklindeki ifadesini eleştirdi. Turan, “Ben Arınç’ın yerinde olsam o toplantıya gidemezdim. Net istifa ederdim” diye konuştu.

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Bülent Arınç katıldığı canlı yayında: “KHK bir faciadır. Onlardan da özür diliyorum. Evime temizlik yapmaya gelen, daire başkanlığından ihraç edilen bir kadını gördükçe, eşi polis ihraç edilen bir kadını gördükçe ben yerin dibine geçiyorum.” ifadelerini kullanmıştı.

“CUMHURBAŞKANI’MIZIN ELEŞTİREN KONUŞMASINI…”

‘KHK bir faciadır’ sözlerine yönelik eleştirilere cevap veren Bülent Arınç: “Yanlış uygulamadan mağdur olanların çektiği ızdırabı anlatmak için kullandığım cümledir. Sayın Cumhurbaşkanı’mızın eleştiren konuşmasını saygıyla, takdirle karşılıyorum.” dedi.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı