Bülent Arınç Yine Çok Tartışılacak: Sigortayı Attırmamak Lazım

Bülent Arınç tartışılan sözlerine yenisini ekledi. AK Parti'nin Türkiye'nin sigortası olduğun söyleyen Arınç, "Sigortayı attırmamak lazım" dedi.

KHK’ ile alakalı sözleri nedeniyle gündemden inmeyen Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu üyesi Bülent Arınç, katıldığı bir etkinlikte şaşırtan açıklamalarda bulundu.

AK Parti Iğdır Teşkilatı’nın Danışma Meclisi Toplantısı’na giden Bülent Arınç, AK Parti’nin Türkiye’nin sigortası olduğunu iddia ederek, şunları kaydetti:

“SIKINTILI GÜNLERİ ATLATACAĞIZ”

“AK Parti’nin temelindeki sırrı beraberlik, birlik, birbirimize olan muhabbetimiz, milletle olan ilişkimizdir. Her seçimde 78 şehirden milletvekili çıkarırdık. Oysa CHP’nin 35 şehirde vekili çıkmazdı, CHP’yi ardımızdaki parti olduğu için söylüyorum. Kimisi belli bir bölgenin, kimisi sahillerin partisi. Bizim sahili, doğusu, güneydoğusu her taraftan vekilimiz olurdu. Biz Türkiye’nin partisiydik. Bu birlikteliğimiz sürecek, bu problemli günlerimizi atlatacağız.

“SİGORTAYI ATTIRMAMAK LAZIM”

İktidar olarak Kürtleri hiçbir daim düşman olarak görmedik. Siyasi tercihlerinin AK Parti olmasını temenni ettik. Çünkü bu ülkeye en büyük hizmetleri biz gerçekleştirdik. Kürtleri hiçbir vakit düşman görmedik. Türkiye’yi düşünün AK Parti Türkiye’nin sigortası. Bu sigortayı attırmamak gerek. Birbirimize düşeriz, parçalanırız, gücümüz gider. Başka hangi parti Türkiye’yi yönetebilir.”

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı