Buket Aydın dekoltesiyle değil İşiyle gündeme gelmek istiyor!

Haber spikeri Buket Aydın aşk yaşamıyla ve iddialı paylaşımlarıyla sık sık dikkat çekiyor. Hakan Altun konserindeki dekolteli tercihiyle göz kamaştıran Buket Aydın özel yaşamıyla alakalı açıklama yapmama konusunda net tavrıyla dikkat çekti.
Takip et
Buket Aydın dekoltesiyle değil İşiyle gündeme gelmek istiyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Emir Sarıgül’le bir dargın bir barışık devam eden ilişkisi ile isminden sıkça söz ettiren Buket Aydın, Hakan Altun konserinde görüntülendi. İddialı elbisesiyle sanki göz kamaştıran Aydın, Emir Sarıgül ile alakalı sorulara, ”Ben artık özel hayatımla alakalı konuşmama kararı aldım. Artık işimle anılacağım bir sene olsun istiyorum. Benden laf alamazsınız” şeklinde konuştu.

Muhabirlerin “Daha önce bir röportajınızda bir daha o şahısla adımın anılmasını istemiyorum demiştiniz. Bunu dedikten bir hafta sonra beraber görüldünüz ne diyeceksiniz?”diyerek sorması üstüne Buket Aydın şu cevabı verdi:

View this post on Instagram

A post shared by UçanKuş TV (@ucankustv)

“Arkadaşlar siz bazı şeyleri görüp kendinize göre yorumluyorsunuz. Ancak göründüğü gibi olmayabiliyor. İş ilişkileri aile ilişkileri vs insanlar illa düşman olacak diyerek bir şey yok bir şeyler bittiği zaman. Ben bu işi sizin yorumlarınızla baş başa bırakıyorum açıkçası. İşimle gündem gündeme gelmek istiyorum.”

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.