Bugün EDHO var mı, final mi yaptı? 9 Kasım Salı EDHO olacak mı?

EDHO bitti mi? EDHO (Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz) yeni sezonu normalde geçen hafta yayınlanacaktı. Fakat son dakika değişikliğin ardından yayın akışından kaldırılmıştı. Heyecanla bekleyişin ardından dizi bugün mü ekranlara gelecek izleyiciler merak etti. Peki, EDHO bugün bu akşam var mı, yok mu? 9 Kasım Salı EDHO olacak mı? ATV yayın akışında EDHO yer alıyor mu? EDHO yeni bölümü bugün mü? EDHO yeni sezon bugün mü? İşte ayrıntılar…
Takip et
Bugün EDHO var mı, final mi yaptı? 9 Kasım Salı EDHO olacak mı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ATV’nin beğeniyle izlenilen dizisi Edho yeni sezonu ve yeni bölümü ne zaman başlayacak merak ediliyor. EDHO izlemek isteyen izleyiciler, EDHO bugün var mı? EDHO haftaya mı başlayacak? EDHO kanalı mı değişti? EDHO ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda? EDHO ( Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ) bitti mi, kanal mı değiştirecek? Yeni günü ve kanalı hangisi? aratması yapıyor. Peki, EDHO bitti mi, final mi yaptı, devam edecek mi? EDHO yeni bölümü ne zaman? 9 Kasım Salı 2021 EDHO olacak mı?

BUGÜN EDHO VAR MI? 9 KASIM EDHO OLACAK MI?

ATV’nin yayın akışına bakıldığında bugün EDHO yerine TV’de ilk kez ‘Aramızdaki Sözler‘ sineması olacaktır. Geçen hafta olduğu gibi bugün de EDHO ekranlara gelmeyecek.

‘OKTAY KAYNARCA EDHO BAŞKA BİR KANALDA DEVAM ETMEYECEK’ DEDİ

Gün boyu süren çekimler öncesi karavanında istirahat eden Kaynarca, son bölümüyle ekrana gelmeyip, hatırı sayılır bir hayran kitlesine sahip olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisiyle ilgili fazla detay vermekten kaçınırken dizinin başka bir kanalla yola devam etmesinin söz konusu olmadığını söyledi.

ATV 9 KASIM SALI 2021 YAYIN AKIŞI

  • 19:00 – ATV Ana Haber
  • 20:00 – Aramızdaki Sözler
  • 22:20 – Çılgın Sürücü
  • 00:30 – Çılgın Sürücü

EDHO NEDEN YOK? BİTTİ Mİ, FİNAL Mİ YAPTI?

ATV ekranlarının en sevilen dizilerinden olan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz krizinde yeni bir gelişme yaşandı. Dizinin başrolü Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabından hayranlarına teşekkür ederek EDHO’nun bittiğini açıkladı.

İzleyiciyi ekrana kilitleyen Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz, haftalardır reklam yapılmasına rağmen geçtiğimiz salı günü yeni bölümü yayınlanmamıştı. Tanıtımları yapılmasına rağmen yayınlanmayan dizinin hayranları ise sosyal medyadan durumu tepki göstermişti. Edho’nun yapımcıları ile ATV kanal yönetimi arasında sıkıntılar olduğu iddia edilmişti. Oktay Kaynarca’nın paylaşımı söylentileri doğruladı.

HAYRANLARINA TEŞEKKÜR ETTİ

Dizinin yeni bölümünü dört gözle bekleyen izleyiciye kötü haberi Oktay Kaynarca verdi. Sevilen oyuncu, sosyal medya hesabından dizinin devam etmeyeceğini söyleyerek hayranlarına veda etti.

Oktay Kaynarca’nın paylaşımı;

Bugün EDHO var mı, final mi yaptı? 9 Kasım Salı EDHO olacak mı?

“At sırtında dünyayı fethetmek kolaydır. Zor olan attan indiğinde fethettiğini yönetebilmektir’ Cengiz Han….

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın değerli izleyicisine; yayına başladığımız ilk günden itibaren hiç eksilmeyen ilginize, sevginize, bizi ailenizden birileri olarak görmenize, sorgusuz sualsiz yüreklerinize kazırcasına sahiplenmenize, son ana kadar devam etmesi için beslediğiniz umutlarınıza sonsuz teşekkür ederim. Yedi yıl birlikte yol yürüdüğüm, birçok rekoru, başarıyı, mutluluğu, acıyı, sevinci birlikte yaşadığım ‘EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ’ ekibinin en büyüğünden en küçüğüne, emeği geçen bütün arkadaşlarıma; son dönem yaşanan bütün olumsuzluklara karşı duruş biçiminiz, etik tavrınız, iş disiplininiz ve yaşadıklarınıza rağmen sabrınız için yüreklerinizden öpüyorum. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Bazen söz biter, yol biter, yolculuk biter ama her bitiş bir başlangıçtır. Hoşça kalın…”

EDHO YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN, HANGİ GÜN?

Dizinin yeni sezonunun geçen hafta yayınlanması bekleniyordu fakat yapılan açıklamaya göre dizinin final yapmış olabileceği netleşti. Oktay Kaynarca da başka kanalda yayınlanmayacağını açıklayarak final söylentilerini doğruladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.