'Bu Tarz Benim' yarışmacısı Ayşegül Melisa Doğan'ın 7 yıl hapsi isteniyor

Moda yarışması 'Bu Tarz Benim'ile fenomen haline gelen Ayşegül Melisa Doğan, alkollü araç kullanırken polise yakalandı. Arkadaşından çaldığı ehliyete ceza kestirince Doğan’a hırsızlık suçuyla dava açıldı.
Takip et
'Bu Tarz Benim' yarışmacısı Ayşegül Melisa Doğan'ın 7 yıl hapsi isteniyor
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV'de şöhret olan Ayşegül Melisa Doğan, 22 Aralık 2019 tarihinde güzellik koçu olan arkadaşı Özge Özel ile bir araya geldi. Beşiktaş'ta buluşan ikiliden Doğan, Özel'in ehliyetini çantasından alarak eline geçirdi.

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; bir müddet sonra Doğan, Beşiktaş'ta aracı ile birlikte trafik polisleri tarafından durduruldu. 1.81 promil alkollü çıkan fenomen, ehliyet ve ruhsatını polis memurlarına ibraz ederken, daha önceden temin etiği Özel'in ehliyetini polislere verdi.

Söz konusu olay sonrası kendisine para cezası gelen Özel, ehliyetinin çalındığını fark edip suç duyurusunda bulundu.

'Bu Tarz Benim' yarışmacısı Ayşegül Melisa Doğan'ın 7 yıl hapsi isteniyor

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından başlatılan soruşturma kapsamında Özel'e ait olduğu belirlenen ehliyeti Doğan'ın kullandığı ortaya çıktı.

Doğan, aracın şirket aracı olduğunu, ehliyeti çalmadığını, yanlışlıkla ruhsatın arasına girdiğini iddia etti.

Savcılık, yürütülen soruşturma tarafından Ayşegül Melisa Doğan hakkında 'elde veya üstte taşınan eşyayı özel beceri ile almak suretiyle hırsızlık' suçu kapsamında 7 yıla kadar hapis istemiyle dava açtı. Hazırlanan iddianamede, Doğan'ın polislerin kendisine hitap etmesine itiraz etmeyerek suçu işlediği belirtildi.

Dava ilerleyen günlerde Asliye Ceza Mahkemesi'nde görülecek.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.