Bu Kadınla Birlikte Olan Erkekler Yandı!

Karaman’da ekipler ihbar üzerine harekete geçti. Düzenlenen baskında fuhuş yaptığı belirlenen kadınlardan birinde HIV virüsü çıkması kentte büyük paniğe neden oldu.

Karaman’da düzenlenen fuhuş operasyonu kentte büyük paniğe neden oldu. Belirlenen adrese yapılan baskında gözaltına alınan kadınlardan birinde HIV virüsüne rastlanması sonrası, gözler bu kadınla birlikte olan erkeklere çevrildi. Kentte birçok kişi, kontrol amaçlı hastanelere giderek test yaptırıyor.

250 bin nüfuslu Karaman’da düzenlenen fuhuş baskını, kentte büyük yankı uyandırdı. Son dönemlerde vatandaşlardan çok sayıda ihbar gelmesi üzerine harekete geçen ekipler, belirlenen adrese operasyon düzenledi. Yapılan baskında yabancı uyruklu kadınları kente getirip erkeklere pazarladıkları belirlenen 3 kişi gözaltına alındı. Olayda sorgudan önce sağlık kontrolüne gönderilen Azerbaycan uyruklu kadında ise HIV virüsü çıktı. Daha önce yakalanıp sınır dışı edilen kadın, sorgusunun ardından bir kez daha sınır dışı edildi.

BİR KENT DİKEN ÜSTÜNDE

Fuhuş operasyonunda gözaltına alınan 3 kişi serbest kalırken, kadınlardan birinde HIV virüsü çıkması kent genelinde büyük panik yarattı. Olayın duyulması üzerine birçok kişinin hastanelere giderek test yaptırdığı öğrenildi. Fuhuş operasyonunda gözaltına alındıktan sonra adli kontrol şartıyla serbest kalan 3 kişiden birinin kentteki bir lisede memur olarak görev yaptığı belirlendi. Olay sonrası memur olarak çalışan kişi hakkında Valilik tarafından soruşturma başlatıldı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı