adplus-dvertising

Bu hafta Yalı Çapkını yok mu? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Ekranların sevilen dizisi Yalı Çapkını’nın yeni fragmanı halen çıkmadı. Bunun ardından izleyiciler, Bu hafta Yalı Çapkını yok mu? Yalı Çapkını bu hafta yeni bölümü var mı, yok mu? Dizinin yeni bölümü olacak mı, fragman neden yayınlanmadı? merak etti. Peki, Yalı Çapkını bu hafta olmayacak mı? Yalı Çapkını neden fragmanı çıkmadı? İşte detaylar…
Takip et
Bu hafta Yalı Çapkını yok mu? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Yalı Çapkını, OGM Pictures imzalı, ilk bölümü 23 Eylül 2022 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Burcu Alptekin’in üstlendiği, senaryosunu Mehmet Barış Günger’in kaleme aldığı dram ve romantik türdeki Türk televizyon dizisidir. Bu hafta Yalı Çapkını yok mu? Yalı Çapkını bu hafta yeni bölümü var mı, yok mu? Dizinin yeni bölümü olacak mı, fragman neden yayınlanmadı?

BU HAFTA YALI ÇAPKINI YENİ BÖLÜMÜ VAR MI, YOK MU?

Yalı Çapkını normalde her hafta Cuma günleri yayınlanıyor ve diziden hemen sonra fragman çıkıyordu. Fakat 10. bölüm fragmanı halen yayınlanmadığı için izleyiciler dizinin bu hafta olmayacağını düşündü.

Dizinin sadece bu haftaki fragmanı geç yayınlanacak. Bazı kaynaklara göre dizinin yeni bölümünün çekimlerinin geç bittiğini ve haliyle fragmanının geç yayınlandığı düşünüldü. Yalı Çapkını yeni bölümünün 25 Kasım Cuma günü yayınlanması bekleniyor.

Yalı Çapkını yeni bölümüyle bu hafta ekranlara gelecek. Twitter’dan yapılan paylaşıma göre dizinin fragmanı yakında yayınlanacak.

Twitter paylaşımı:

“Fragmanı biz de paylaşmak için sabırsızlanıyoruz. Çok az kaldı!”

Bu hafta Yalı Çapkını yok mu? Yalı Çapkını yeni bölüm fragmanı neden yayınlanmadı?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.