Bu fotoğraf için 3 gün bekledi, sosyal medyada rekor kırdı

Yaban hayatı, Doğa ve Manzara fotoğrafçısı Dick van Duijn, Avusturya'da fotoğrafçılık gezisi sırasında çarpıcı bir fotoğraf çekti. Doğal yaşam fotoğrafçılığı bir hayli zor olsa da ortaya çıkan kareler, zorlukları çekmeye değer nitelikte. Tıpkı çiçekleri çok seven bu sincapların fotoğrafları gibi. Çiçeklere karşı özel ilgisi olan doğanın en çevik ve haylaz canlılarının fotoğrafları sosyal medyada paylaşım rekorları kırdı.

Avusturya’da yaygın ‘Avrupa yer sincapları’nı görüntülemek için 3 gün bekledi.

Parklarda karşısına çıkan meraklı sincapları, çiçekleri koklayarak keşfederken böyle görüntüledi.

Fotoğrafları kendi Instagram sayfasında da paylaşan Dujin bu tatlı sincapları bir anda meşhur etti. Fotoğraflar binlerce beğeni alırken birçok sosyal medya platformu ve yayın organında viral oldu.

Bu fotoğraf için 3 gün bekledi, sosyal medyada rekor kırdı Bu fotoğraf için 3 gün bekledi, sosyal medyada rekor kırdı Bu fotoğraf için 3 gün bekledi, sosyal medyada rekor kırdı Bu fotoğraf için 3 gün bekledi, sosyal medyada rekor kırdı Bu fotoğraf için 3 gün bekledi, sosyal medyada rekor kırdı Bu fotoğraf için 3 gün bekledi, sosyal medyada rekor kırdı Bu fotoğraf için 3 gün bekledi, sosyal medyada rekor kırdı Bu fotoğraf için 3 gün bekledi, sosyal medyada rekor kırdı Bu fotoğraf için 3 gün bekledi, sosyal medyada rekor kırdı Bu fotoğraf için 3 gün bekledi, sosyal medyada rekor kırdı Bu fotoğraf için 3 gün bekledi, sosyal medyada rekor kırdı

Haber Etiketleri

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı