adplus-dvertising

Bu akşam televizyonda diziler neden yok, dizilerin yeni bölümleri ne zaman?

Bu hafta dizilerin yeni bölümlerinin ekranlara gelmemesi sonrası TV’de diziler neden yok? Dizilerin yeni bölümü neden yayınlanmıyor? sorularının yanıtı merak konusu oldu. Salı akşamı hiçbir dizinin yeni bölümü ekranlara gelmedi. Bu sebeple izleyiciler, Bu hafta diziler yok mu, neden yok? merak etti. İşte bilgiler…
Takip et
Bu akşam televizyonda diziler neden yok, dizilerin yeni bölümleri ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

TV’de diziler neden yok? sorusu gündemin merak edilen konuları arasında yer alıyor. Bu hafta diziler yok mu, diziler neden yok, ne zaman başlıyor? Ekranların sevilen bazı dizilerinin bayram haftası dolayısıyla yeni bölümleri yayınlanmayacak. Peki, Bugün diziler neden yok? Bu akşam Televizyonda neden diziler yok? Bu hafta TV’de neden hiç dizi yayınlanmadı?

BU HAFTA DİZİLER NEDEN YOK?

Bu hafta Ramazan Bayramı haftası olduğu için bazı dizilerin yeni bölümleri ekranlara gelmedi. Özellikle Pazartesi, Salı ve Çarşamba günü yayınlanan dizilerin yeni bölümleri ekranlara gelmedi. Yeni bölümlerin haftaya yayınlanacak. Dizilerin çoğu bayram haftası dolayısıyla 1 hafta ara yaptı.

DİZİLERİN YENİ BÖLÜMLERİ NE ZAMAN BAŞLAYACAK 2022?

Dizilerin yeni bölümlerinin haftaya yayınlanması bekleniyor.

Dizilerin fragmanlarında ve yapılan açıklamalarda 10 Mayıs Salı akşamı yayınlanacağı belirtildi.

Bu akşam televizyonda diziler neden yok, dizilerin yeni bölümleri ne zaman? Bu akşam televizyonda diziler neden yok, dizilerin yeni bölümleri ne zaman? Bu akşam televizyonda diziler neden yok, dizilerin yeni bölümleri ne zaman?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.