adplus-dvertising

Britney Spears’in hamileliği son buldu, bebeğini kaybetti!

Sam Ashgari ile nişanlanan dünyaca meşhur şarkıcı Britney Spears, önceki haftalarda hamile olduğunu duyurmuştu. Spears, sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla bebeğini kaybettiğini açıkladı.
Takip et
Britney Spears’in hamileliği son buldu, bebeğini kaybetti!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Britney Spears 12 Nisan’da hamile olduğunu duyurmuştu. Britney Spears ve nişanlısı Sam Ashgari, yaptıkları ortak bir paylaşımla bebeklerini kaybettiğini duyurdu. Meşhur şarkıcının gönderisinde, şu ifadeler yer aldı:

“Mucize bebeğimizi hamileliğin erken döneminde kaybettiğimizi derin bir üzüntüyle paylaşıyoruz. Bu, her ebeveyn için yıkıcı bir zaman. Belki de hamileliğim ilerleyene kadar bunu duyurmak için beklemeliydik, fakat iyi haberi paylaşmak için fazlasıyla heyecanlıydık. Birbirimize olan sevgimiz biz gücümüz ve ailemizi büyütmek için çaba göstermeye devam edeceğiz. Bütün desteğiniz için minnettarız. Bu zorlu süreçte sizlerden mahremiyet rica ediyoruz.”

Britney Spears’in hamileliği son buldu, bebeğini kaybetti!

Başta meşhur adlar olmak üzere birçok takipçisinden destek mesajları alan Spears’a, nişanlısı da “Yakında bir mucizemiz olacak” sözleriyle yorum yaptı.

Paris Hilton da yakın arkadaşını yalnız bırakmayarak, “Kaybın için çok üzgünüm. Senin için her zaman buradayım, seni çok seviyorum” sözleriyle şarkıcıya destek verdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.