Britney Spears, İranlı sevgilisi Sam Asghari ile nişanlandı

ABD'nin tanınmış isimlerinden Britney Spears, uzun süredir birliktelik yaşadığı İran asıllı Sam Asghari ile nişanlandı. Spears, nişanıyla ilgili ayrıntıları sosyal medya üzerinden paylaşmayı ihmal etmedi.
Takip et
Britney Spears, İranlı sevgilisi Sam Asghari ile nişanlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Amerikalı pop müzik yıldızı Britney Spears, uzun zamandır erkek arkadaşı olan Sam Asghari ile nişanlandıklarını duyurdu.

Instagram’a koyduğu bir video ile nişanı duyuran Spears, “Buna inanamıyorum” mesajını da paylaşıma ekledi.

39 yaşındaki yıldızın serveti ve yaşamının öbür alanları ortalama 13 senedir babası tarafından yönetiliyordu.

Meşhur şarkıcı, yaşamı hakkındaki kararların vasinin elinde olması sebebiyle, Ashgari ile evlenmesinin yahut tekrardan çocuk sahibi olmasının engellendiğini belirtmişti.

Mahkeme tarafından kızına vasilik yapması için atanan Jamie Spears, geçtiğimiz günlerde, bu görevden çekilmek için mahkemeye başvurdu.

27 yaşında bir aktör ve özel çalıştırıcı olan Tahran doğumlu Sam Asghari de benzer bir paylaşımla nişanı duyurdu.

İkili 2016 senesinde bir müzik klibinin setinde tanıştı.

Asghari’nin menajeri nişan haberini People dergisine doğruladı ve “Çift bugün uzun süredir devam eden ilişkilerini resmiyete dökme kararı aldı. Kendilerine gösterilen destek ve sevgiden de büyük mutluluk işitirler” şeklinde konuştu.

Önceki iki evliliğinin biri 55 saat sür**müştü**

Britey Spears ilk defa 2004 senesinde çocukluk arkadaşı Jason Alexander ile Las Vegas’ta evlendi. Fakat bu evlilik sadece 55 saat sürdü.

Spears ikinci evliliğini aynı sene dansçı Kevin Federline ile yaptı. 2007 senesinde ayrılan çiftin iki çocuğu bulunuyor.

39 yaşındaki Spears, iki defa babasını vasilikten uzaklaştırmaya çalışmış ve onun “vasiliği istismarla” suçlanması çağrısında bulunmuştu.

Britney Spears; kendisine ilaç verildiğini, zorla sahneye çıkmasının istendiğini ve çocuk sahibi olmasının engellendiğini iddia etmişti.

Jamie Spears ise suçlamaları reddetmiş ve kızının vaziyetinin kendisini kaygılandırdığını savunmuştu.

Şarkıcının hayranları ise #FreeBritney kampanyası başlatarak, Britney Spears’ın yaşamı üstünde söz söyleyebilme hakkına sahip olmasını talep etmişlerdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.