Brezilyalı Model Kuzey Kore’de Tatilinde Tüm Yasakları Deldi

Brezilyalı model Liziane Gutierrez, Kuzey Kore’de tatil yaptı. Ünlü model tatil boyunca Kuzey Kore’nin yasaklarını delerek tüm dünyada meşhur oldu.

Brezilyalı model Liziane Gutierrez, Kuzey Kore’nin başkenti Pyongyang’da yaptığı tatille sosyal medyanın gündemine oturdu. Güzel model Kuzey Kore tatili boyunca ülkenin yasaklarını birer birer delerek, sosyal medyanın en çok konuşulan isimlerinden birisi olmayı başardı.

Liziane Gutierrez yasakları delmeye ilk olarak Kuzey Kore’nin eski liderinin heykelinin önünde selfie çekilerek başladı ve bu fotoğrafı Instagram sayfasından paylaştı. Gutierrez daha sonra sarhoşken trene bindi ve gizlice içki içti. Daha sonra da trendeki bir askerin şapkasını çalıp kendisini tuvalete kitledi ve fotoğraf çekildi.

“TUTUKLANMAKTAN ÇOK KORKTUM”

Brezilyalı model, ülkeden çıkış yaptığı sırada askerlerin telefonunu kontrol ettiklerini söyledi. Bu anları anlatan ünlü model, “Telefonumu kurcaladıklarında çok korktum. Tabii orada telefonumu kurcalamalarına karşı çıkma hakkım yoktu. Beni tutuklayacaklar diye çok korktum. Fakat askerler geçmeme izin verdiler” diye konuştu. Ünlü manken daha sonra Kuzey Kore’nin kurallarını bilerek çiğnemediğini, kuralları bilmediği için bunları yaptığını belirten bir açıklama paylaştı.

Brezilyalı Model Kuzey Kore’de Tatilinde Tüm Yasakları Deldi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı