Brawl Stars STU ne zaman gelecek?

En çok sevilen mobil oyunlardan birisi olan Brawl Stars’ın heyecanla beklenen karakteri STU’nün çıkış tarihi belli oldu. Birbirinden ilginç yetenekleriyle dikkat çeken karakteri 10 bin kupada satın alınabilecek. Peki, Brawl Stars STU ne zaman gelecek?
Takip et
Brawl Stars STU ne zaman gelecek?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Mobil oyunlardan en fazla tercih edilen uygulamalar arasında yer almayı başaran Brawl Stars STU ne zaman gelecek sorusuyla gündemde. Milyonlarca kullanıcısı bulunan dünyaca ünlü mobil oyun şirketi Supercell’in en çok sevilen oyunlarından olan Brawl Stars’a yeni dahil olan karakterler dikkat çekiyor.

Brawl Stars, Supercell tarafından ilk olarak 15 Haziran 2017’de, beta sürümü çıkartılmış hızlı tempolu freemium çok oyunculu bir gerçek zamanlı strateji oyunudur. Küresel yayın tarihi 12 Aralık 2018’dir. Oyun 9 Haziran 2020’de Çin’e yayınlanmasının ardından geliştirilmeye devam etti.

Pek çok mobil oyun severin günlerdir araştırdığı Brawl Stars STU ne zaman gelecek sorusu bir kez daha araştırılmaya başlandı. İşte, Brawl Stars STU ne zaman gelecek sorusunun detaylı yanıtı…

Brawl Stars STU ne zaman gelecek?

Brawl Stars STU ne zaman gelecek?

Brawl Stars’ta oyuna başlamadan önce bir karakter seçmeniz gerekir. Oyunda toplam 44 karakter yer almaktadır. Karakterlerin kendine has yetenekleri ve süper özelliği bulunduğu oyunda pek çok karakter türü var.

Brawl Stars STU karakterinin 14 Mart 2021 tarihi ile 25 Mart tarihleri arasında gelmesi bekleniyor. Fakat henüz yeni karakterin ne zaman geleceği net tarih belli değil. Power Lig ise oyun güncelmenin ardından gelecek. Spesifik olarak, kupa yolunda ücretsiz olarak elde edilebilecek yeni bir kahraman, bir kostüm için bir meydan okuma ve yeni bir rekabet modu olan Stu açıklandı . Yeni dövüşçünün adı Stu ve 10.000 kupaya ulaştığında kilidi açılacak. 9 galibiyet karşılığında PSG MIKE görünümünü elde edebilirsiniz. Ayrıca, cilt 149 mücevher karşılığında mağazadan satın alınabilir.

Twitter’dan yaptıkları resmi açıklamada;”Brawl Talk gerçekleşti fakat güncelleme bir sonraki hafta gelecek!#PowerLeague, Power Play sezonu bittikten sonra başlayacak!Ve EVET… Stu, güncelleme günü oyuna eklenecek!” sözlerine yer verildi.

Brawl Stars STU ne zaman gelecek?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.