adplus-dvertising

Brawl Stars, MrBeast’ten hediye ne demek? Mr. Beast kimdir neden 456 tane altın veriyor?

Brawl Stars dünyanın en çok oynanan oyunların birisi. Bugün oyun oynamak isteyen kullanıcılar bir sürprizle karşılaştı. MrBeast'ten 456 hediye altın kazandılar. Birçok kullanıcı Mr. Beast kim olduğunu bilse de bilmeyenler için biz bu merakı giderelim. Mr. Beast kimdir, neden 456 tane altın verdi, Squid Game ile bağlantısı var mı? Ayrıntılar haberimizde.
Takip et
Brawl Stars, MrBeast’ten hediye ne demek? Mr. Beast kimdir neden 456 tane altın veriyor?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dünyanın en çok indirilen oyunlarından olan Brawl Stars bugün oyunseverlere bir sürpriz yaptı ve  altın hediye etti. Bu altınların MrBeast’ten olması kullanıcıları şaşırttı.

MrBeast’ten hediye bölümü tıklandığı zaman  tane altın kullanıcıya hediye edildi peki neden?

Brawl Stars, MrBeast’ten hediye ne demek? Mr. Beast kimdir neden 456 tane altın veriyor?

BRAWL STARS MRBEAST’TEN 456 ALTIN NEDEN HEDİYE EDİLDİ?

MrBeast neden 456 altın hediye etti sorusu herkesi meraklandırdı. Bunun cevabı ise biraz araştırma sonucu ortaya çıktı.

MrBeast çok ünlü ve dünyanın en çok kazanan youtuberlarından birisi ve Brawl Stars yani Spercell firması ile bir anlaşmaya imza attı.

Bu hediyede sadece bu organizasyona dikkat çekmek içindi ve gayet başarılı oldular.

Dünyanın her yerinden oyun severlere bu şekilde hediye altın göndererek, MrBeast ve gerçekleştirilen oyun müsabakası hakkında bilgisi olmayanlar da merak edip araştırdı ve çok hızlı ve zekice bir reklam kampanyası gerçekleşmiş oldu.

456 altın vermesinin nedeni ise The Squid Game isimli filmden dolayıdır. Dünyanın en çok izlenen filmlerinden biri olmayı başaran The Squid Game  45.6 milyar won kazanma şansını ele alırken Brawl Stars 456 gerçek oyuncuyla oyun müsabakası planlıyor.

Kaynak: haber.com

Brawl Stars, MrBeast’ten hediye ne demek? Mr. Beast kimdir neden 456 tane altın veriyor?

BRAWL STARS, MRBEAST VE SQUID GAME ORTAKLIĞI

Mr. Beast, Brawl Stars ve The Squid Game bir ortaklığa imza attılar.

YouTuber Mr. Beast, yetişkinlerin çocuk oyunlarında yarıştığı Netflix’in K-drama Squid Game’de turnuvanın gerçek hayattan bir rekreasyonunu yayınlayacak.

Bazı videolarda 150 milyon görüntülemeye ulaşabilen ve birçoğunda 100 milyona yerleşen YouTube, Game of the Squid’in gerçek bir versiyonu olan bu 2022’nin en muazzam akışı gibi görünen şeyde Brawl Stars ile güçlerini birleştiriyor olmasıydı.

YouTuber MrBeast tarafından sunulan Calamares’in gerçek hayattaki rekreasyonu bu öğleden sonra resmi olarak yayınlanacak. Squids , Hwang Dong-hyuk tarafından yaratılan ve bu yıl Eylül ayında Netflix’te gösterime giren, gişe rekorları kıran sürpriz bir Kore dramasıdır. Gösteri, 45.6 milyar won kazanma şansı için ölümcül çocuk oyunlarında yarışan bir grup yetişkini takip ediyor. Şovun göz kamaştırıcı draması ve ikonik gardıropu, izleyicilerin sinirlerine dokundu ve Calamares , Nielsen’in yayın listelerinde tam bir ay boyunca zirvede kaldı, ardından başka bir Netflix dizisi olan siz tarafından değiştirildiniz .

Ekim ayının başlarında Bay Beast, Squid Game’i 456 gerçek hayattaki insanla yeniden yaratma niyetini açıkladı . Birkaç milyon dolara mal olduğu söylenen çok pahalı bir set oluşturmaya başladı. Yarışmacılar, gerçek bir nakit ödül için gösteri ile aynı oyunlarda yarışacaklar, ancak kazanamayan insanlar öldürülmeyecek.

canlı aksiyon rekreasyonu Squid Game bu öğleden sonra yayınladı. Hwang Dong-hyuk tarafından yapılan ve bu yılın Eylül ayında Netflix’te yayınlanan, sürpriz bir mega-hit Kore draması olan Squid Game, Hwang Dong-hyuk tarafından geliştirildi.

Gösteri, 45.6 milyar won kazanma şansı ile tehlikeli çocuk oyunlarında yarışan bir grup yetişkini takip ediyor.

Gösterinin patlayıcı draması ve ikonik kostümleri izleyicilerde bir akor yarattı ve Squid Game, başka bir Netflix dizisi olan You tarafından ele geçirilmeden önce bir ay boyunca Nielsen akış listelerinin zirvesinde yer aldı. kaynak: haber.com

Bay Beast’in Kalamar Oyunu

Bay Beast, Ekim ayı başlarında 456 gerçek hayattaki insanla Squid Game’i yeniden yaratma niyetini açıkladı . Milyonlarca dolar değerinde olduğu söylenen çok pahalı bir setin yapımına başladı. Yarışmacılar, nakit ödül için gösteri ile aynı oyunlarda yarışacaklar, ancak kazanmazlarsa öldürülmeyecekler.

Ayrıca, orijinal gösterinin ünlü estetiğini aslına sadık bir şekilde yeniden yaratan, etkinlik için inşa edilen setin dört tam fotoğrafını yayınladı. Gösterinin en ikonik setini, devasa bir porselen bebek tarafından yönetilen çöl benzeri kırmızı-yeşil ışıklı arenayı yeniden yarattı, ama aynı zamanda halat çekme setini, labirent odasını ve Brawl Stars arenasını da yeniden yarattı.

Brawl Stars, MrBeast’ten hediye ne demek? Mr. Beast kimdir neden 456 tane altın veriyor?

Calamares’in popülaritesinin büyük bir nedeni , evde izleyenlerin oyunu oynamayı ve bu durumda ne yapacaklarını hayal edebilmeleridir. Şimdi MrBeast, bu insanlara paralarını ağızlarının olduğu yere koymaları ve oyunun dizideki karakterler için ne kadar zor olduğunu görmeleri için bir şans veriyor. 2. Sezon öncesinde daha fazla Squid içeriğine aç olanlar için bu yayın olmazsa olmazlardan olacak.

Brawl Stars, MrBeast’ten hediye ne demek? Mr. Beast kimdir neden 456 tane altın veriyor?

MR BEAST KİMDİR?

MrBeast veya gerçek ismi ile Jimmy Donaldson (d. 7 Mayıs 1998), Amerikan bir YouTuber, işadamı ve hayırseverdir.

Donaldson 7 Mayıs 1998 doğumludur ve Greenville, Kuzey Karolina’da ikamet etmektedir.2016 yılında Greenville Hristiyan Akademisi’nden mezun olan Donaldson, Newsweek’e göre YouTuber olarak tam zamanlı bir kariyer yapmak için üniversite eğitimini bırakmıştır.

Keemstar ile çevrimiçi bir röportaj sırasında Donaldson, Crohn hastalığı olduğunu belirtmiştir. “MrBro” adlı bir kanala sahip olan CJ Donaldson adında bir ağabeyi vardır.

Donaldson, YouTube’da video yüklemeye 2012’de 13 yaşındayken “MrBeast6000” adlı kanal ile başlamıştır, 6000 abone Sahibi olunca “MrBeast6000” şarkısı çıkarmıştır. Ancak 2017 yılında yüklediği “100.000’e kadar saymak” konulu videosuna kadar aldığı görüntülenme sayısı düşük kalmış, bu videodan sonra ise Donaldson’un bilinirliği artmıştır.

Temmuz 2021 itibarıyla Donaldson’un YouTube’da 75 milyondan fazla abonesi ve 10 milyardan fazla görüntülenmesi bulunmaktadır ve Dallas merkezli yetenek yönetimi şirketi Night Media tarafından menajerlik görevi üstlenilmektedir.

Brawl Stars, MrBeast’ten hediye ne demek? Mr. Beast kimdir neden 456 tane altın veriyor?

Donaldson’un yüklediği videolar genel olarak yüksek miktardaki para ve değerli eşyaları evsizler, Twitch yayıncıları veya rastgele kişilere bağışlamasını konu alır. Ayrıca pek çok rekor kırma denemesi ile yarışma düzenlemekte olup, bunların sonucunda kazanan kişilere para ödülü de vermektedir. Donaldson ayrıca T-Series ve PewDiePie arasında meydana gelmiş abone sayısı yarışmasında PewDiePie’ı desteklemiş ve bu hususta çeşitli videolar ve yardım kampanyaları yayınlamıştır.

En İyi Çevrimiçi Oluşturucu

Zamanla, MrBeast en çok önemli ve tüm YouTube platformundaki tanınmış içerik oluşturucular, bunların tümü katlanarak büyümesi ve çok sayıda görüntülenmesi nedeniyle.

MrBeast, YouTube’da bulunan ‘meydan okuma videoları’ ve ‘pahalı gösteriler’ gibi çeşitli içerik türlerine öncülük etmekle tanınır. Bu, içerik oluşturucuların video oluşturma biçiminde çok önemli bir dönüm noktası oldu.

MrBeast’in hayırsever projeleri, verici doğası nedeniyle onu takipçiler arasında tanınır hale getirdi. Ülkede ve dünyada pek çok insanı mutlu etmek için çeşitli vakıflarla yan yana çalıştı.

Yukarıdakilerin tümü için, MrBeast popülerliğin en yüksek yerlerinde kalır. Yakın gelecekte ününün azalması pek olası değil.

MrBeast, YouTube’un en büyük hayırseveri

MrBeast sadece ünlü bir YouTuber değil, aynı zamanda dublör videoları ve büyük parasal hediyeleriyle bilinen viral bir hayırseverdir. Twitter biyografisinin belirttiği gibi, “Dünyayı ölmeden önce daha iyi bir yer yapmak istiyorum.”

İlk büyük hayırseverlik eyleminde, BayBeast evsiz bir adama 10.000 dolar bağışladı. Sokaktaki yabancılara ek olarak, yüz binlerce dolar bağışta bulunuyor. #BlackLivesMatter en az onun kadar koronavirüs yardım çabaları.

İki yıl içinde 1 milyon dolardan fazla para verdi. Ancak hediyeleri her zaman küresel nedenlere veya yardım fonlarına odaklanmaz. Son zamanlarından biri, viral hediyeler devam ediyor, bu sırada kanalındaki bir videonun aldığı her 1000 görüntüleme için bir arkadaşına 1 dolar vermeye söz veriyor. Video zaten 21 milyon görüntüleme.

Ayrıca, kanalının kesinlikle hayırseverlik temelli olmadığını, ancak hayranların içeriğiyle aynı şekilde ilgilendiğini kanıtlayarak yalnızca 50 saat hücre hapsinde geçirdi.

ÜNLÜ YOUTUBER MR BEAST  RESTORANFA KENDİSİNE SU GETİREN GARSONA 10 BİN DOLAR BAHŞİŞ VERDİ

Mr. Beast adlı youtuber, restoranda çalışan bir öğrenciye, 2 bardak su getirdiği için 10 bin dolar bahşiş ve ‘Lezzetli su için teşekkürler’ notu bıraktı.

En büyük İnternet paylaşım platformu olan youtubeda oyun strateji yayınları yapan Mr. Beast adlı youtuber, kendisine iki bardak su getiren garsona 10 bin dolar bahşiş bıraktı.

ABD’nin Kuzey Karolina eyaletine bağlı Greenville şehrinde bulunan Sup Dogs restoranında çalışan öğrenci Alaina Custer geçen cumartesi servis yaptığı masada bırakılan bahşiş miktarını görünce gözlerine inanamadı. Custer’ın 2 bardak su servisi yaptığı masaya 10 bin dolar ve bir not bırakılmıştı. The News & Observer gazetesine konuşan Custer, “Tam anlamıyla gerçek olduğunu düşünmedim. Paraları elime aldım, yüzlüklerden oluşan büyük bir yığındı. Titriyordum ve ‘Bu ne?’ diye sorup duruyordum. Birinin bana şaka yaptığını düşünmüştüm” dedi. Restoranın sahibi olan Brett Oliverio da notta, “Lezzetli su için teşekkürler” yazdığını aktardı.

Bu arada ‘Mr. Beast’in dün paylaştığı videoda aslında toplamda 30.000 doları farklı miktarlar halinde bahşiş olarak gittiği yerlerde bıraktığı görülüyor. ‘Mr. Beast’ daha önce de bu kadar büyük miktarda parayı evsiz bir adama vermiş, olayı da kanalında paylaşmıştı.

kaynak:haber.com

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.