adplus-dvertising

Brad Pitt’ten Angeline Jolie İtirafı

Dünyaca ünlü yıldız Brad Pitt, Angelina Jolie ayrılığı sonrasında kendisini alkole verdiğini ve bunun da hayatını olumsuz etkilediğini itiraf etti. Uyuşturucu kullandığını da ifade eden aktör, ''Adsız Alkolikler Derneği'ne üye olduğunu'' ve bu şekilde hayatını düzene soktuğunu söyledi.
Takip et
Brad Pitt’ten Angeline Jolie İtirafı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Dünyanın en beğenilen çiftlerinden olan ve 2016 yılından beri boşanma davaları devam eden Brad Pitt ile Angelina Jolie’nin boşanması geçtiğimiz aylarda tamamlanmıştı. Brad Pitt bir röportajında, Angelina Jolie’den ayrıldıktan sonra bütün işlerinin beklenmedik şekilde iyi gittiğini, her şeye sahip olduğunu fakat bunların kendisine yetmediğini söyledi.

KEDNİMİ ALKOL MASASINDA GÜVENDE HİSSEDİYORDUM

Yakışıklı oyuncu ve yapımcı Brad Pitt, ayrılık sürecinde zor günler geçirdiğini ve sahip olduğu her şeyi bir kenara bırakıp kendisini alkole verdiğini, bunun yanında uyuşturucu kullanmaya başladığını da itiraf etti.

Alkolün, kendisini ve insanları yargılamasını engellediğini fark ettiğinde ise alkolden ve uyuşturucudan kurtulmak için Adsız Alkolikler Derneği’ne üye olduğunu söyleyen Pitt, bu durumun üstesinden geldiğini hayatını artık mutlu bir şekilde yaşadığını ifade etti.

Angelina Jolie ve Brad Pitt’in 3’ü biyolojik ^ü evlatlık olmak üzere 6 çocuğu bulunuyor. Son derece iyi bir baba olmasıyla tanınan Pitt, hiçbir çocuğunu diğerinden ayırmıyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.