adplus-dvertising

Brad Pitt çocuğunu dövdü, boğmaya çalıştı! Angelina Jolie’den şaşırtan iddialar

Angelina Jolie ve Brad Pitt çifti, her ikisinin de sahibi olduğu bir şaraphanenin satışı nedeniyle davalık oldu. Jolie’nin bu dava kapsamında yaptığı bazı açıklamalar tüyleri diken diken etti. Çifti boşanmaya götüren olayı detaylandıran Jolie, Brad Pitt’i hem kendisine hem de çocuklarına şiddet uygulamakla suçladı. Jolie’nin verdiği detaylar ise kan dondurdu. İşte Brad Pitt hakkındaki iddialar…
Takip et
Brad Pitt çocuğunu dövdü, boğmaya çalıştı! Angelina Jolie’den şaşırtan iddialar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Angelina Jolie Salı günü, eski kocası Brad Pitt’e, her ikisinin de sahibi olduğu Fransız şaraphanesinin satışı nedeniyle üst üste yasal işlem başlatmasının ardından karşı dava açtı. Çiftin Eylül 2016’da yaşadığı ayrılığın ardından Jolie, Eylül 2021’de şaraphane Chateau Miraval’daki hissesini sattı.

BOŞANMALARININ NEDENİNİ ANLATTI

Ancak Pitt, mülkün ortak sahibi olmaya devam edeceklerine dair yazılı olmayan bir anlaşmaları olduğunu savundu ve hissesini sattığı için Jolie’ye dava açtı. Los Angeles Yüksek Mahkemesi’ne sunulan mahkeme belgelerinde Jolie, Eylül 2016’da boşanmalarına yol açan ve Pitt’i şiddet uygulamakla suçlayan tartışmayı detaylandırdı.

Brad Pitt çocuğunu dövdü, boğmaya çalıştı! Angelina Jolie’den şaşırtan iddialar

Dosyalamada, durumu asla kamuoyuna açıklamak istemediğini, ancak elinin zorlandığını belirten 47 yaşındaki Jolie, 58 yaşındaki Pitt’i altı çocuğundan birini ‘boğmakla’ suçladı. Bir diğerine tokat attığını da iddia eden Jolie, eski eşi Brad Pitt’in kendisini de saçından tutup duvara çarptığını anlattı.

ÇOCUKLAR TUVALETE BİLE GİDEMEDİ

Brad Pitt çocuğunu dövdü, boğmaya çalıştı! Angelina Jolie’den şaşırtan iddialar

Jet hareket halindeyken yaşanan olayda çocuklar önce birbirlerini korumak için cesurca babalarıyla mücadele etti ardından ise korkularından yolculuk boyu hareket edemedi ve battaniye altında sinip kaldı

.Brad Pitt çocuğunu dövdü, boğmaya çalıştı! Angelina Jolie’den şaşırtan iddialar

Avukatlar yaşananları anlatırken ‘Kimse tuvalete gitmeye cesaret edemedi. Pitt periyodik olarak uçağın arkasından çıkıp onlara bağırıp küfretti’ dedi.Brad Pitt çocuğunu dövdü, boğmaya çalıştı! Angelina Jolie’den şaşırtan iddialar

Pitt’in Eylül 2016’da Fransa’dan California’ya gerçekleşen uçuştaki davranışlarının çocukları travmatize ettiğini, kendisinin de sırtında ve dirseğinde yaralar bıraktığını söyleyen Jolie, uçuştan sadece beş gün sonra boşanma davası açtı.Brad Pitt çocuğunu dövdü, boğmaya çalıştı! Angelina Jolie’den şaşırtan iddialar

Pitt, alkolle ilgili sorunları olduğunu kabul etse de çocuklara yönelik şiddeti her zaman reddetti.

Brad Pitt çocuğunu dövdü, boğmaya çalıştı! Angelina Jolie’den şaşırtan iddialar

Ailenin Fransa’dan Los Angeles’a seyahati sırasında gerçekleştiği belirtilen olayda Jolie, Pitt’in kendisini kafasından tutarak salladığı, bir çocuğunu boğduğunu ve diğerinin suratına vurduğunu savundu.

Pitt’in olayda sözlü şiddet de uyguladığı ve aile bireylerinin üzerine alkol döktüğü de iddia edildi.

Brad Pitt ise suçlamaları reddetti.

Brad Pitt çocuğunu dövdü, boğmaya çalıştı! Angelina Jolie’den şaşırtan iddialar

UÇAK YOLCULUĞUNDA NELER OLDUĞU İDDİA EDİLİYOR?

Mahkemeye sunulan belgelerde, Pitt’in söz konusu yolculuk sırasında, o dönemde yaşları 8 ile 15 arasında değişen altı çocuklarına kötü davrandığı, Jolie’ye de “çocuklara fazla müsamahakar” olduğu gerekçesiyle bağırdığı ifade ediliyor.

Angelina Jolie’den şoke eden “Çocuklardan biri Jolie’yi sözlü olarak savunduğunda, Pitt kendi çocuğuna saldırdı ve Jolie onu durdurmak için onu arkadan yakaladı” diye ekliyor.

Uçak havalandıktan kısa bir süre sonra Pitt’in Jolie’yi uçağın banyosuna götürerek burada kafasından tutup sarstığı, daha sonra omuzlarından banyo duvarına doğru iterek sarsmaya devam ettiği iddia ediliyor:

“Pitt daha sonra uçağın tavanını defalarca yumrukladı. Çocuklardan biri sözlü olarak müdahale edince Pitt onu üzerine atladı. Jolie ise onu durdurmak için Pitt’i arkadan yakaladı.”

“Pitt kendisini kurtarmak için geri geri uçak koltuklarına doğru gitti ve bu sırada Jolie sırtından ve dirseğinden yaralandı.”

“Çocuklar gelip birbirlerini korumaya çalıştılar. Pitt bir çocuğunu boğazladı, diğerinin ise suratına vurdu. Yolculuğun geri kalanında Jolie ve çocuklar hareket etmeden, sessizce oturmak zorunda kaldı.”

“Pitt sürekli uçağın arkasından ön tarafa gelerek aileye bağırdı ve küfretti. Bir noktada Jolie’nin üzerine bira, çocukların üzerine de kırmızı şarap döktü.”

Olay Federal Soruşturma Bürosu (FBI) tarafından 2016’da soruşturulmuş ancak Pitt’e hukuki bir suçlama yöneltilmesi gerekmediği sonucuna ulaşılmıştı.

Miraval Şatosu ve bağı güneydoğu Fransa’daki Correns köyünde bulunuyor. Eski çift burayı 2008 yılında 25 milyon euroya satın almıştı.

Bu tutarın yüzde 60’ını Pitt, yüzde 40’ını da Jolie ödemişti.

Brad Pitt, eski eşi Angelina Jolie’nin ortak sahibi oldukları şarap bağındaki hisselerini Rus bir oligarka satarak kendisine zarar vermeye çalıştığını ileri sürüyor.

Dava belgelerine göre, Jolie hisselerini Rus oligark Yuri Shefler’in denetimindeki Lüksemburg merkezli bir cin üreticisi firmaya sattı ve bu satıştan Pitt’in haberi yoktu. Pitt’in açtığı davada söz konusu satışın ardından ünlü oyuncunun dikkatle inşa ettiği şarap yetiştiriciliği işinin saldırgan bir biçimde elinden alındığı öne sürülüyor.

Belgelerde “Angelina Jolie bu satışla Brad Pitt’e zarar vermeye çalışmıştır. Jolie, Shefler ve ortaklarının Pitt’in inşa ettiği şarap yetiştiriciliği işinin denetimini ellerine geçireceklerini biliyordu ve Pitt’in Miraval’deki yatırımlarını baltalamak istedi,” ifadeleri kullanılıyor.

Angelina Jolie, 2016 yılında Brad Pitt’ten boşanma davası açmıştı. Mahkeme çiftin ayrılığını kabul etse de dava resmi olarak hala sonuçlanmış değil.

Dava, daha sonra şunları iddia ediyor: “Çocuklar içeri koştu ve hepsi cesurca birbirlerini korumaya çalıştı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.